Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Létezik mellkisebbítő műtét?...

Létezik mellkisebbítő műtét? Magyarországon hol végzik? Esetleg valakinek valamilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
2013. márc. 15. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Létezik,bármely plasztikai sebészeten megcsinálják Magyarországon ahol implantátumot is ültetnek be.Ez nem egy olyan különleges óhaj csak ritkább. :)Szerintem bármely klinikára rákeresel a neten a mellplasztika részben megtalálod ezt a szolgáltatást is és a tájékoztatót...
2013. márc. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
basszus örülj neki hogy van melled:D igazán szerencsés vagy.. :):) szerintem a műtét helyett fogadd el magad úgy, ahogy vagy! :))
2013. márc. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Vannak esetek amikor tényleg érdemes,láttam már olyan lányt aki teljesen púpos lett,mert elhuzták a mellek.Esetleg feszesíteni is érdemes ha nagyon lógnak,ettől visszatér a hölgyek önbizalma.
2013. márc. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A túl nagy mellek egyáltalán nem csak esztétikai kérdéseket vetnek fel. Rossz tartást, krónikus hátfájást, egyéb fájdalmakat okozhatnak. Ilyen esetben egyébként TB-re, tehát térítés nélkül is megcsinálják! Szerintem érdeklődj a háziorvosodnál, esetleg a környékeden valamelyik kórházban, ahol van plasztikai sebészeti osztály is.
2013. márc. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos létezik:( Pedig nincs gyönyörűbb a természetes nagy melleknél! C kosártól D, E, F, G, egyszerűen mind csodálatos. Remélem nem végeztetsz ilyen műtétet!:(:S


f24

2014. febr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem csupán esztétika kérdése. Egy kolleganőmnek állandó iszonyatos hátfájása van (fiatal, 30 éves), kozmodiszk nélkül már nem tud létezni, melltartót pedig csak csináltatni tud, mert akkora kosarakat nem kap magára.
2014. szept. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!