Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 aku jel mellet...

Iphone 4 aku jel mellet folyamatosan kicsi nyíl de miért?

Figyelt kérdés
Ez nem az elforgatást letiltó jel hanem az mikor pl google térképbe navigál stb és ott van egy kis nyil felül enyhén jobbra döntve .. kérdésem a következő mit jelent ? és miért van ott folyamatosan ? reseteltem is már meg minden :) megköszönném

2013. jan. 2. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a helymeghatározást jelenti, tehát be van kapcsolva a helymeghatározás, így pl. nekem Facebook-on mikor írok valakinek üzenetet, akkor az üzenet mellett ott van a hely, hogy hol vagyok, ezért van ott fent az a nyíl. :)
2013. jan. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az igen okés :)) csak hogy így valahogy eddig nem volt ott csak ha ténylegesen csinálta a helymeghatározást mikor én kértem tőle.. de most
2013. jan. 2. 16:04
 3/4 A kérdező kommentje:
vagy neked is ottvan folyamatosan ?
2013. jan. 2. 16:05
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm megoldódott ugyanis egy Appzilla nevű alkalmazás úgy gondolta hogy neki az folyamatosan kell :)) köszönöm
2013. jan. 2. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!