Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülési fájdalom mennyivel...

A szülési fájdalom mennyivel rosszabb a vesegörcsnél?

Figyelt kérdés
Aki már átélte mind a kettőt attól kérdezem
2013. máj. 6. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
A fájdalom ugyanaz,de a vajúdás/szülés alatt legalább van fokozatosság.A vesegörcs meg belehasít,és egyből iszonyatos fájdalom.
2013. máj. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A vesegorcs nem tudom milyen.

De szulesben volt szerencsem ketszet is reszesulni.,)

Szerintem szamit h kinek mekkora azert a fajdalom kuszobe.mivel az enyem halisten eleg magas igy a szulesi fajdalmakat is "megusztam"

Persze igy srm volt kellemes;)

De ez csak egy kis szenvedes a cel erdekeben;)

Ne haragudj h valadzoltam tudom h csak ugy erdekelt volna ha ismerem a masik fajdalmat is;)

De azert gondoltam megirom;)))

Szep napit

2013. máj. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A migrénes fejfájás szerintem rosszabb mint a szülés. És az aranyérműtét is.

Tudom, hogy nem ezeket kérdezted, de nekem az a tapasztalatom, hogy bár a szülési fájdalom intenzitása és erőssége nagyon nagy, mégis tudod közben azt is, hogy kifutása van, és főként VAN ÉRTELME, hiszen hozzá segít a baba világra jöveteléhez, hatalmas erőt ad ez a tudat, míg a fenti fájdalmak egyfajta "értelmetlen szenvedések".

Ami még fontos, hogy a szülés közben erős hormonális löketet kap az anya is, és más tudatállapotba kerülsz, a fájdalmat sokkal könnyebb elviselni.


Ne félj tőle!

2013. máj. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vesegörcsöm volt már, az borzalmas. Csak túlélem ezt is. 38 hkm
2013. máj. 6. 15:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Én egyszer próbáltam hasonló kérdést feltenni, de én a vetéléssel járó fájdalmat szerettem volna megtudni, hogy mennyire hasonlít a szülési fájdalomhoz..

2x vetéltem és iszonyú görcseim voltak, főleg mikor kitágultam, és kinyílt a méhszájam..

Még nem szültem, de szerintem hasonló lehet, csak valószínűleg erősebb...

Vesegörcsöm is volt már, és az is nagyon fájt, de ha mindezt túléltük, akkor a szülést is túl fogjuk valahogy szerintem :D

2013. máj. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok megint,de az utolsóra is reagálnék,ha nem baj.Mindhármat átéltem,szülést,vetélést,vesegörcsöt.A vetélést a szüléstől,csak annyi különbözteti meg,hogy nem nyomod ki a végén a csecsemőt,hanem egy alig néhány milis/centis életkezdemény távozik,de a görcsök ugyan azok.A vesegörcsöt,pedig már fentebb említettem,annyiban más,hogy nincs fokozatosan erősödő fájdalom,mint vajúdáskor,hanem egy pillanat alatt hasít beléd.
2013. máj. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!