Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális hogy mikor megjött...

Az normális hogy mikor megjött akkor annyira fájt a hasam hogy haza kellett kéreszkedjek a suliból?

Figyelt kérdés
2013. szept. 3. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát sajnos igen...algoflex m, vagy nospa és maradhatsz a suliban :)
2013. szept. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos én is így voltam kamaszként. Mikor megjött, nem is használt a hasgörcsre semmilyen gyógyszer, és képtelen voltam bármire, szinte öntudatlan voltam a fájdalomtól:( Először Anyuék ilyenkor dokihoz vittek, aki fájdalomcsillapító injekciót adott. Aztán ajánlották, hogy igyak Algopyrin injekciót. Ez jó volt, de csak akkor segített, ha akkor ittam, mikor még épphogy csak bizsergett a hasam. Ha már fájt, és akkor vettem be, akkor nem ért semmit. Szülés után javult meg a helyzet:) Azóta csak egész kicsit fáj a hasam ilyenkor, de van, hogy egyáltalán nem:) Nem is szoktam már gyógyszer sem szedni rá.
2013. szept. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van ilyen sajnos. Engem a munkahelyről vittek el az ügyeletre, majd két szuri után haza, olyan rosszul voltam. (Tabletták nem használtak.) Azóta szültem, és már nincsenek olyan erős görcseim, simán elvagyok némi hasfájással.
2013. szept. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úúú, úgyeletre kellett menni? Az nagyon rossz. És elég szar lehetett meginni az injekciót. :( azért kérdeztem hogy normális-e mert nekem eddig sose fájt. Köszi a válaszokat.
2013. szept. 3. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!