Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális-e az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heart kérdése:

Szerintetek normális-e az, ha a barátnőm számomra idegen pasikat visz haza éjszaka ha nem vagyok otthon, arra hivatkozva, hogy neki nem idegen,12 év kapcsolat után?

Figyelt kérdés
Legutóbbi példa: Három hete új munkahelye van, egy kisboltban boltvezető. Az éjszakás kolegája férfi, akivel műszak után bent szokott maradni hosszabb-rövidebb időre. Én otthon egyedűl várom, de nem jön, csak jóval később haza. Hétvégén kitalálta, hogy menjünk szórakozni. Elmentünk. Ott volt az új kolegája akit be is mutatott nekem. Később éjfél után eltünt, otthagyott a buliba és hazajött a pasival. Én nem tudtam róla. Hazaértem, nem örűltem, hogy lelépet, de amikor megláttam a srácot kiborúltam. Megesküdött, hogy nem történt semmi, de már csalt meg, úgy hogy kihasználta a bizalmam.

2013. júl. 20. 07:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi nem elég egyértelmű ezen?

Vele marad munka után, ott van a buliban ahová mentek (biztos nem egy fatális véletlen miatt) majd együtt lelépnek és felviszi a lakására amikor nem vagy ott, plusz már régebben megcsalt.

Mi nem elég világos ezen?

2013. júl. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem végig csal a barátnőd, de tévedjek inkább, legyen úgy! :)
2013. júl. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mit mondott, miért lépett le a pasival? Miért nem köszönt el tőled a buliban?
2013. júl. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem tartozik a tárgyhoz, de a kollégát amúgy nem úgy írjuk...

"Neki nem idegen" naná, akivel lefekszem, az nekem sem az.

2013. júl. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ezek szerint nem én vagyok túl féltékeny és nem túl nagy a fantáziám. Az Ő szemszögéből neki egy kapcsolat mellett kell a szabadság is, és azt mondja nem történt semmi.

Kapott már több esélyt, jól elb...tam.Én nem akarok nyitott kapcsolatot!

2013. júl. 20. 16:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Add meg neki teljes szabadságot!
2013. júl. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Mit mondott, miért lépett le a pasival? Miért nem köszönt el tőled a buliban?"

A buliban odajött, és közölte, hogy átmegy egy másik buliba, megkérdezte hogy megyek-e, de ott maradtam a közös haverunkkal. Megbeszéltük, hogy telefonon beszélünk. Amikor már indulni akartunk haza, felhívtam hol van, erre az volt a válasz, hogy mindjárt hazaér. Mondtam neki, hogy 10 perc múlva otthon vagyunk mi is.

2013. júl. 20. 20:12
 8/9 anonim ***** válasza:
légyszi, szakíts vele, MOST...
2013. júl. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Barátom a csajod egy büdös r!banc!

Kíváncsi vagyok a kérdés utóéletére. Kidobtad, vagy most is vígan kúrogat félre melletted? Szerintem ha még nem tetted ki akkor kefélj te is akivel jól esik. Vagy járjatok egy swinger klubba.

2014. jan. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!