Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek sem normális az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem normális az, hogy a barátom ki van akadva rám mert mennék bulizni (kb. fél éve nem voltam) a barátaimmal miközben ő mindig ide oda megy, és most jött haza egy 3napos rendezvényről?

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 17:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Én az ilyen úgy hajítanám ki, hogy a lába nem érné a földet.
2013. jún. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
nem igen.
2013. jún. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nincs joga ahhoz, megakadályozzon benne
2013. jún. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
dobd ki.
2013. jún. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem normális. Rövid pórázon akar tartani miközben ő állandóan bulizik?? Biztos kihajítanám.
2013. jún. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy eddig minden bulit lemondtam ... és mostmár nem szeretnék, teljesen hülyének néz mindenki...olyan indokokat mondok , hogy már nevetséges ...erre jön ő , h milyen féltékeny és , h csak félt meg ilyenek ...meg h majd tuti bepasizok meg , h mennyi jó pasi van meg ilyenek ...
2013. jún. 24. 18:06
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

NEM

Az én pasim is pontosan ilyen. Múltkor kiakadt, mert táncoltam egy másik pasival, aki ráadásul ismerőse volt, mégpedig úgy, hogy pontosan tudja, hogy együtt nem tudunk valamiért táncolni. Majd meghalt a féltékenységtől, persze az oké, hogy a diszkóban/kocsmában más csajokkal dumál, táncol, fogdossa őket, és tavaly nyáron még egy pofont is összeszedett az egyiktől, mert túl messzire ment, és még ő volt megsértve, és nem értette, én miért mondtam erre neki azt, hogy örüljön, hogy tőlem nem kap. Persze ilyenkor azzal védekezik, hogy én előtte csináltam, ő pedig nem. Hát kösz, meg vagyok nyugodva tőle, hogy hetente végigtapizza a megye ríbancainak felét, és adja nekik a menő csávót, a hátam mögött!!! Az neki már nem logikus, hogy amit én csinálok, már csak azért is jobb, mert a szeme előtt táncsak nem mászok rá a munkatársaira, haverjaira, ismerőseire, rokonaira, vagy akár vadidegenekre... mert LÁTJA, és természetesen egyébként sem. Mert sértőnek érzi, blabla...

A barmok! Az ilyenek megérdemlik, hogy elhagyják őket, és menjenek a levesbe! (Bocsi az offért)

2013. jún. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már régen elb.ztad. Már az elején nem lett volna szabad lemondanod a meghívásokat v akkor megmondani h ő se menjen el sehova és ugyan ezekkel indokolni. Most már cseszheted. Vagy elmész és lesz a mi lesz v maradsz papucs továbbra is. V kidobod a srácot és azt csinálsz amit csak akarsz.
2013. jún. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad anyukám! Ő bulizzon, rád pedig szőjön hálót a pók kötögetés közben...
2013. jún. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 FannaL ***** válasza:
100%
Miért a bulikban nincs sok jó csaj? Én tuti nem maradnék itthon, csak mert ő akarja. Azért nem a tulajdona vagyok, csak a barátnője. Ez már önzőség.
2013. jún. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!