Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megyek 1 hetes kirándulásra,...

Megyek 1 hetes kirándulásra, külföldre. De pont akkor jön meg a bajom, és nagyon rosszul vagyok első nap olyankor. A nőgyógyász tud adni olyan tablettát, ami késlelteti a menstruációt 1 hétig?

Figyelt kérdés
Ti mit tennétek ??
2013. szept. 9. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!A nőgyógyász felírja neked a Norcolut tablettát, azt amíg szeded nem fog megjönni, amint abbahagyod, pedig pár napra rá megjön! Én egyszer már használtam és tök jó, és semmi extrém hatása nincs, én is aggódtam ezen, de megnyugtatott az orvos!
2013. szept. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én rákerestem erre a gyógyszerre, és nem írják, hogy erre való lenne. Én úgy tudom, hogy nincs módszer befolyásolni a menstruációt, kivéve persze a fogamzásgátlót, amivel néha lehet trükközni.
2013. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És mellékhatása sincs?? Arra gondolok, hogy nem lesz rendszertelen utána a menstruációm ?
2013. szept. 9. 20:53
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem szedek fogamzásgátlót, régen hallottam egyik ismerősömtől, hogy ment kirándulni, és elment dokihoz, aki írt ki neki tablettát, hogy ne jöjjön meg neki.
2013. szept. 9. 20:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, nem írják konkrétan, én is csodálkoztam, de nekem ezt írta a nőgyógyászom és semmi bajom nem lett tőle. Azt írja, h rendszertelen menstruációt szabályoz, ezt használják ki. Annyi, h vastagabb lesz a nyálkahártya és bővebb vérzés lesz, de nekem az se lett pl
2013. szept. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!