Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik nőgyógyászt tudnátok...

Melyik nőgyógyászt tudnátok javasolni a Semmelweis Kórházban vagy máshol Miskolcon?

Figyelt kérdés
Magánrendelésen kívül és nem Diósgyőrben. Volt egy több helyről javasolt orvos neve nálam, akihez sajnos nem tudok már bejelentkezni, viszont mindenképpen orvost akarok váltani.

2013. okt. 28. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Maganba szeretnel jarni vagy a rendelobe?

Milyen kriteriumaid vannak, es mihez kell?


Amugy nagyon sok ilyen kerdes van itt is a forumon, volt valaki, aki azok alapjan szimpi volt?

2013. okt. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Rendelőbe szeretnék járni. Nincsenek kritériumok, csak ne elavult legyen a tudása.


Sajnos a jelenlegi dokim már nem először diagnosztizált félre, és küldött feleslegesen vizsgálatokra, ahol aztán nem értették, miért utalt be, miközben semmi probléma nem volt.


Nem ismerek (név szerint sem) más nőgyógyászt, ennek hiányában pedig nem tudok véleményt mondani senkiről. Így a tapasztalatokra hagyatkoznék, szívesen várok neveket, eseteket, személyes véleményeket. Nem akarok még egyszer így járni.


Sajnos a korábbi hasonló kérdésekre nem nagyon tudok alapozni, mert azóta áthelyezésre kerültek, vagy máshol dolgoznak, esetleg már csak magánrendelésben érhetők el. Nem tudtam bejelentkezni ahhoz, akit javasoltak korábban.

2013. okt. 28. 18:28
 3/11 Agica27 válasza:
100%
Szia! Bar kizartad diosgyort Dr. Hollosy János nagyon jo orvos. Rola csala csak jot tudok mondani. Ha semmi kep nem akarsz oda menni akkor csaj hallasbol tudom mondani, hogy Dr. Szeman Gyorgy nagyon jo orvos, illetve Dr. Gubas Peterrol hallottam meg jokat.Esetleg, ha valami gondod van akkor bar nem a legkedvesebb, de nagyon nagy szaktudassal rendelkezik Dr. Hatdonyi Andras, csak azt nem tudom valal e meg beteget. Ok a Semmelwies korhazban vannak. Nem konnyo orvost talalni aki megfelel mert mindenkinek mas az ami jo, de remelem sikerul talalnod jo orvost. :)
2013. okt. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is javasolnam Szemant es Fenesit is. Szeman idosebb, Fenesi fiatal es allitolag alapos.


Hardonyit nem ajanlanam, mert igaz o az osztalyvezeto, a stilusan sokan elbogtek mar magukat, bajban ez nem a legjobb taktika a gyogyitasban

2013. okt. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Csak néhány orvost ismerek a Semmelweisben. Aki szimpatikus volt, az Szemán, Vrastyák, Szabó Zsolt. Nagyon nem kedvelem Fenesit a stílusa miatt, bár a fizetős betegivel nagyon kedves, nem volt jó passzban Dudás. De ezeket pár perces találkozások alapján mondom.
2013. okt. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


(Csak zárójelben jegyzem meg, hogy egyetlen nőgyógyászt ismerek még Miskolcon - Hardonyit - de eszembe sem jutott, mert máshonnan ugyan, de nagyon rossz véleményem van róla, mint emberről. Ezek után pedig mint orvos sem jöhet szóba. Ahogy írtátok, nem vagyok ezzel a véleményemmel egyedül, úgy látom.)

2013. okt. 29. 14:31
 7/11 A kérdező kommentje:

A fenti válaszokkal kapcsolatban kérnék még információkat, ha nem vagyok vele a terhetekre:


Dr. Gubás Péter és Szabó Zsolt is a Semmelweiben rendelnek?


Fenesi és Szemán doktorról vannak bővebb tapasztalatok? Esetleg más által hallott? Most olvastam régebbi fórumokat, és megoszlottak a vélemények.


Ti melyiket választanátok?


Jelenleg kihez jártok, és elégedettek vagytok -e vele?

2013. okt. 29. 14:52
 8/11 anonim ***** válasza:

Timmermann Gábor! :)

Okos és empatikus.

2013. okt. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindkettorol van testkozeli infom.

Eloszor, amikor Fenesihez mentem, nem tetszett. Mashoz mentem, nem is nala szultem.


Aztan most, amikor en is orvost kerestem es nem volt penzem magandokira, Fenesihez keveredtem ujra, de nem bantam, mert hallottam, hogy fura..ami azt jelenti, hogy van egy sajatos vicces stilusa es fel kell venni vele a ritmust. En is igy tettem es mar teljesen mashogy velekedek a stilusarol. Ezert is irtam ot korabban. Illetve hallottam rola, hogy olyan dolgokat vett eszre, amit mas idosebb nem.


Szemanrol csak annyit tudok, amennyit bent toltott nalam s.o.s.-ben a szuloszoban -o volt a vakumosom. Amugy egesz jopofa es ezek szerint surgossegi dologra is hasznalhato.


Akit Hardonyi mellett nem tudnek javasolni, az Shittu es Hajas. Mindketto egy durva, mogorva allat.


Mar bocs :)

2013. okt. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Agica27 válasza:
100%
Szia! En Hollosyhoz jarok akivel nagyon meg vagyok elegedve. Szemannal egy gyors talalkozasom volt a surgossegin, de nagyon szimpatikus volt. Gubasnal most szult baratnom es nagyon elegedett volt vele es o a Semmelweis-ben van.
2013. okt. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!