Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudtok javasolni jó nőgyógyász...

Tudtok javasolni jó nőgyógyászt Miskolcon a Semmelweis kórházban?

Figyelt kérdés
Esetleg Dr. P. Szikszay Ádám, Dr. Koleszár Andrea...vélemény?
2012. jan. 13. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Szikszaynál jártam már, pozitív!
2012. jan. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dr. Szemán György, Dr. Koleszár A. (de nekem valaki azt mondta, hogy októbertől nincs bent, mert külföldre megy). Szikszayt nem ismerem. Én Dr. Hajasról is jó véleménnyel vagyok, akárki akármit mond. Pláne, hogy gyerekgyógyász is, a picimet az utolsó nap ő vizsgálta, mert a főorvosnő szabadságra ment. Nagyon jó orvos.
2012. jan. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én Hardonyihoz jártam, nagyon csípem!
2012. jan. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
P.Szikszay elment Pestre, most olvastam egy másik fórumon. Őt már ne keresd!
2012. jan. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ahányan vagyunk annyi féle véleménnyel fogsz találkozni én Hardonyi doktornak csak annyit köszönhetek, ha rajta múlik az én gyerekem meghal!! Soha nem felejtem el neki:-(( én Spák Lászlónál szültem nem fogadott el pénzt lehet, hogy csak azért, mert betegen született a baba és az életben maradása is kérdéses volt. Mindettől függetlenül végig nagyon rendes és emberséges volt velem!

2012. jan. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Huncutka@ válasza:
Nekem dr. Szalmás Attila főorvos úrral vannak tapasztalataim, csak jók. Hozzá jártam terhesgondozásra és nála is szültem. Legközelebb is őt fogom keresni.
2012. febr. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!