Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megbolondulok a hőhullámoktól,...

Megbolondulok a hőhullámoktól, de 29 évesen mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Néha jobb, néha rosszabb. Most éppen rosszabb, pedig egy hete jött meg, többnyire mielőtt megjön akkor a legrosszabb. Nem szedek semmilyen gyógyszert, elég sovány vagyok és hízni sem kifejezetten sikerül, alig van étvágyam már jó ideje, lusta vagyok enni. Mitől lehetnek mégis hőhullámaim? Leveszem a pulcsit mert izzadok, aztán meg meg akarok fagyni, éjszaka is vizesre izzadom a pólóm. Hőemelkedésem sincs...

2013. nov. 12. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a pajzsmirigy okozta szinte ugyanezt
2013. nov. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki a pajzsmirigymüködésedet.
2013. nov. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ezt találtam én is, de nem volt soha bajom a pajzsmirigyemmel. Háziorvos és vérvétel a módja? Vagy hogy néznek pajzsmirigyet?


Első, neked volt még más tüneted is esetleg? Mi történt veled azóta, gyógyszert kell szedned mindig vagy csak addig amíg be nem áll a normális működés?

2013. nov. 12. 17:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy ideig szedj fogamzásgátlót, az enyhíti, jó esetben megszünteti ezeket. (tapasztalatból mondom)
2013. nov. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én elhiszem, hogy tapasztalatból mondod, de nem fogok antibébit szedni. Szeretnek mindenre ezt adni a nőgyógyászok, mert akkor csendben van a páciens. Ez nem megoldás, csak egy jó nagy hormonális kavart csinálnék magamnak. Két éve hagytam abba a gyógyszert és nem is fogom már többet szedni szerintem.
2013. nov. 12. 18:00
 6/7 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Igen, háziorvos küldött el vérvételre majd ultrahangra. Ez alapján kaptam minimális mennyiségű gyógyszert, amit hat hónapig szedtem. Azóta kéthavonta vérvétel,de szerencsére beállt és azóta nem kell.

A hőhullámokon kívűl hízni kezdtem és rengeteg mélyen begyulladt pattanásom lett.

2013. nov. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Lehet, hogy benevezek akkor egy vérvételre..
2013. nov. 12. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!