Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyamatosan illetve sűrűn...

Folyamatosan illetve sűrűn előjövő fertőzés. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Elég sűrűn gombás fertőzésem van. voltam már többször is dokinál, tehát tuti a probléma, szoktam is rá kapni gyógyszert, két darabos és 72 óra különbséggel kell bevenni. Ettől gyorsan helyre is szoktam jönni de hamar megint kiújul. mit tegyek hogy ezt elkerüljem? étkezésileg? életmód, higiénia szempontból? bármilyen tanács érdekel, köszönöm.
2013. nov. 17. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Kerüld el az orvosokat és a vegyszereiket!
2013. nov. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát a szokásos "menj orvoshoz" tanácsot vártam. :) köszönöm, nem is szeretek orvoshoz menni, de már több mint egy hónapja van, mikor enyhébb de van hogy elég zavaró. emiatt gondoltam hogy elmegyünk, megkapjuk a gyógyszert, az helyre tesz és utána figyelünk hogy ne kapjuk el.
2013. nov. 17. 12:23
 3/5 automatakoktel ***** válasza:
Hello! A gyomrodban kezeld a candida problémát.
2013. nov. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
gyomromba? :) ezek szerint az étkezésre figyeljek. mit kell többet enni, illetve mit hanyagoljak?
2013. nov. 17. 14:29
 5/5 automatakoktel ***** válasza:
Erröl találsz böven infót ha rákeresel. :)
2013. nov. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!