Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja a derékfájást?

Mi okozhatja a derékfájást?

Figyelt kérdés
Már 1hónapja,hogy fáj a derekam nem akar elmúlni.Mit tegyek?menjek dokihoz?Azért nem mentem eddig dokihoz mert azt hittem,hogy elmúlik de nem múlt el.Van mikor alig birok mozogni,hajolni anyira fáj.Pláne mikor felkellek reggel az ágyból.
2009. nov. 18. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Innen aligha meg tudjuk mondani, hogy mi a bajod. Irány a doki.
2009. nov. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom,hogy így senki nem tudja mitől lehet csak tippeket szeretnék kérni!Példákat,hogy mi okozhatja?
2009. nov. 18. 22:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is fájt a derekam!állandoan!elmentem nő dokihoz,mert más panaszaim is voltak...És mondta,hogy valószínüleg Endometriosis-om van!ez igen gyakori a fiatal lányok körében..3hét mulva mütenek!

Szerintem mindenképp menj el dokihoz!!

2009. nov. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem irigyelek.És ez menyire komoly?Az lesz elmegyek dokihoz.Hát remélem nem az ami neked.
2009. nov. 19. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!