Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Volt már valaki hasonló...

Volt már valaki hasonló szituációban?

Figyelt kérdés

Megptóbálom rövidre fogni. :D

Szóval (19 éves lány vagyok) a bátyámhoz mentem még jó fél éve (akkor történt ez) ott volt az egyik barátja (30 éves a bátyám és a barátja is) a lényeg, hogy eléggé maga alatt volt a barátja én meg nem szeretem a szomorú embereket így mikor volt valami jó kis program akkor hívtam őt is gondoltam depresszióra ez a legjobb. Így történt, hogy megismertem viszont azóta valahogy mindig hívom őt, jobban meg is ismertem és most az utolsó alkalomkor egy kisebb baráti kör jött össze ahol tök váratlanul mindenki előtt megcsókolt. Nem nagyon tudok még mit kezdeni ezzel a helyzettel természetesen ahelyett ,hogy rákérdeztem volna miért csókolt meg szépen eltereltem a témát.

Fiúk, lányok valakivel volt már hasonló eset?


2013. jún. 26. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerinted mért csókolt meg? Talán mert megszeretett és szeretné, ha a barátnője lennél?
2013. jún. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha más előtt tette, szerintem szeretne tőled többet. Randira még nem hívott el?

Esetleg kérdezd meg a bátyád. Ha tényleg jó barátok, mielőtt megtette volna, tuti beszélt a bátyáddal.

2013. jún. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tetszik vagy nem ?
2013. jún. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!