Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hőmérőznöm kell egy hónapig a...

Hőmérőznöm kell egy hónapig a fogamzásgátló feliratása előtt, hogy rendesen van-e peteérésem. Azt mondta a doki, hogy reggelente végbélben kell. Muszáj ott mérni? Mennyire kell mélyen? (Még soha nem mértem ott. )

Figyelt kérdés
Miből látszik, hogy van-e peteérés, mikor kell a hőmérsékletnek változnia? Így még másfél hónap legalább amíg bogyót szedhetek (alapos a dokim, enélkül senkinek nem ír fel gyógyszert), addig elég ha gumival védekezünk? (friss kapcsolat, még nem volt szex, de szeretnénk már nagyon)
2009. nov. 18. 20:36
1 2
 11/12 Manka68 ***** válasza:

Tedd fel a kérdést valamelyik netdokinak. :)

Én is kíváncsi lennék, mit válaszolna. :)

2009. nov. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
gyógyszer mellé már nem kell gumi:) régebben voltam én is ennyire paranoiás, de rájöttem h nem kell:) s gumi nélkül neked is élvezetesebb egyébként.
2009. nov. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!