Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mi lenne a jó...

Szerintetek mi lenne a jó megoldás? Tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A problémám a következő,kb 3 napja megjelent a környékünkön egy kóbor kaukázusi.Az nap amikor először itt volt az öcsémet és a barátját fel kergette egy fára,nem sokon múlott hogy nem harapta meg őket. Akkor azt hittük valakitől csak ki szökött. Na másnap ismét itt kóborolt megölt egy macskát,egy palota pincsit,és a közeli juhásznak 2 juhot.Meg tudtuk hogy a gazdája börtönben van,és az egyik ember az utcában etette,de megszökött tőle,ő tagadja hogy az a kutya de az,mert nagypapám látta azt a kutyát,és felismerte. Tanácstalanok vagyunk,nem merünk kimenni. Eddig csak éjszaka láttuk ma már nappal is. Szóltunk a menhelynek és a sintérnek is,azt mondták nem tudnak mit tenni mert nem tudjuk pontosan hol van. A juhász szolt a helyi vadásznak,azt mondta nem tud mit csinálni mert lakott terülten van. Szerintetek mit tegyünk ? Ez így nem maradhat! Bocsi hogy hosszú lett! :)


2012. jún. 7. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:

A sintérnek kötelessége elszállítani, mivel emberre veszélyes az eb.


Esetleg figyeljétek meg mikor tájt van nálatok és mondjátok a sintérnek, hogy minden nap kb. 3 körül van abban az utcában kb. annál a házszámnál.


Ha a sintér továbbra sem tesz semmit, hívjátok fel a rendőrséget és tegyetek feljelentést a sintér irányába is.

2012. jún. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én egyből a rendőrséget hívnám! (lehet hülye példa de az öreg néni is felhívja a tűzoltót ha a macskája a fán van:D)

Na a viccet félretéve hívjátok fel a rendőrséget, hogy a környéken van egy nagy és veszélyes kutya! Ha azt mondjál, hogy nem az ő hatáskörül vagy valami ilyesmi nyugodtan lehet egyből háborogni h más embere épsége vagy esetleg élete van veszélybe szóval gyorsan jöjjenek ki és keressék meg vagy küldjenek ki valakit mert ha nem akkor a sintért is és őket is beperelitek h nem végzik a munkájukat!

(én egy lakótelepen lakok de ha a kutyámat elengedem (labrador) az már a világvége és büntetnek a közterületesek meg rendőrökkel fenyegetőznek.. szóval hívjátok fel nyugodtan a rendőröket is ha kell!)

2012. jún. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szóljatok a rendőrségnek. Nálunk hasonló helyzetben a rendőrök jöttek ki megvárták, amíg haza megy a két kutya, szóltak a sintérnek, aki elvitte a kutyákat és így meg lett a gazdájuk is. Valakinek kutya kötelessége intézkedni.
2012. jún. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én lehet hogy panaszt tennék a jegyzőnél is
2012. jún. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szóljatok az önkormányzatnál, hogy a gyepmester nem végzi a dolgát.
2012. jún. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megkérdeztem egy rendőrt. Azt mondta, hogy menjetek be az önkormányzathoz, jelentsétek be, hogy mi a helyzet és kötelességük szólni a sintérnek. Olyan nincs, hogy a sintér nem fogja be.
2012. jún. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat nagyon kedvesek vagytok! :)

Bocsi hogy nem írtam eddig. Megoldódott a probléma,ismét felhívtuk a sintért és szerencsére egy másik pasival beszéltünk,elmondtuk a problémánkat és még az nap kijöttek és elvitték!

2012. jún. 10. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!