Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bonyolult helyzet, de annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult helyzet, de annyira tanácstalan vagyok. Mi lenne a jó megoldás?

Figyelt kérdés

Tetszett december óta egy fiú. Találkoztunk párszor, de korrekt volt ő is meg én is. Ő nem akart kapcsolatot, én meg azt akartam. Ő le akart velem feküdni, én meg csak a barátommal akartam (szűz voltam). Végülis megtörtént és nem bántam meg. Viszont közben megismertem egy másik fiút, és jelenleg ott tartunk, h 1hete együtt is vagyok vele. Nagyon édes, nagyon szeretek vele lenni, figyelmes, foglalkozik velem...nem tudok rá rosszat mondani. Az 1. számú fiúval viszont így nem tudok találkozni. Azt hittem,h ez nem fog zavarni, mert alapvetően nem tudtam mellette igazán önmagam lenni, meg ha nem akar kapcsolatot,akkor mindegy. Nos, a barátom kis szelíd, ő biztosan nem fog a "falhoz vágni", és nekem lenne ilyesmire igényem. Az 1. fiú írogat még, h találkoznunk kellene és megismételni a múltkorit(mert nekem 1.lévén nem volt a legjobb, és szeretné, ha nekem is jó lenne...)és ő biztosan ilyen "falhoz vágós" lenne, és annyira vágyom rá. És amikor a barátommal vagyok, néha esze,be jut, h ó basszus,akkor ő sosem fog úgy istenigazán megcsókolni sem?!

Ne értsétek félre. Nagyon szeretek vele lenni, nem szeretnék szakítani, de nem tudom, h mit kezdjek magammal...



2013. ápr. 25. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát döntsd el mi kell neked, szenvedély vagy stabil kapcsolat? Az egyikröl itt le kell mondanod...
2013. ápr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Boldogság Bár ***** válasza:
hát szerintem hogy megtudd milyen a szelíd fiúd próbáld ki milyen vele is együtt lenni úgy... mutasd vagy add tudtára, hogy nem kell veled annyira óvatoskodni... Lehet Ő is olyan falhoz vágós! vagy csak ki kell hozni belőle, próbát meg ér. Ugyanis csak azzal tudsz sokáig együtt lenni akivel a nemi életed is klappol más különben nem lesz "örökké". Minden szükségleted legyen kielégítő
2013. ápr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele erről, és nem,ő egyáltalán nem ilyen. Azt mondta, h évente kb. egyszer...és ez nem az ő stílusa. Megváltoztatni meg nem szeretném.
2013. ápr. 25. 20:01
 4/4 Boldogság Bár ***** válasza:
akkor lehet h soha nem fogsz kiteljesedni...
2013. ápr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!