Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Milyen vizsgálatokra számítsak...

Milyen vizsgálatokra számítsak, ha túl hosszú (átlag 40 napos) ciklus miatt keresem fel a nőgyógyászt?

Figyelt kérdés

Augusztus közepe fele kéne valamikor megjönnie, de most eldöntöttem ha nem jön meg felkeresek egy orvost.

Van már egy lányunk ő minden orvosi segítség nélkül jött, de két év kellett hozzá, hogy teherbe essek.

Most újra próbálkozunk, de egy éve semmi, csak az össze vissza ciklus.

Mire számítsak?

Ha szakrendelésre megyek egyáltalán foglalkoznak majd a dologgal, vagy jobb ha felkeresek egy magándokit?



2013. júl. 31. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is mindenképpen azt mond hogy már több mint 1 éve próbálkoztok, különben elküldenek.


Meg fognak vizsgálni, és elküldenek vérvételre. Ha nem kérne a doki, kérj 3 pontos cukor és inzulin vizsgálatot.

Ha csak 6 hormont nézet, akkor hagyd a dokid a francba és keress fel egy endokrinológus szakembert, ő segíteni fog!! Mivel viszont akár hónapokig is tarthat mire bekerülsz sztk-s endokrinológushoz, abból jobb magánhoz menni.

2013. júl. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is inkább egy jó endokrinológushoz menj!!!
2013. júl. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a 6. orvost találtam meg aki segített. Volt aki csak szimplán felírta a clostyt minden vizsgálat nélkül .. őrület.

Ez a doki elküldött hormonvizsgálatra és kiderült, hogy azért szabálytalan és hosszú a ciklusom, mert magas a prolaktinom. Ahogy kaptam gyógyszert a 2. hónapban terhes lettem. De 1 évet vártunk a babára összesen.


Addig menj amíg egy jó nőgyógyász és endokrinológust nem találsz és tényleg magánrendelésre érdemes menni.

Ha pesti vagy ajánlom az Istenhegyi Magánklinikát (én odajárok most endokrinológiára)

2013. aug. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!