Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCOS diéta? Miket lehet enni...

PCOS diéta? Miket lehet enni és mit nem?

Figyelt kérdés

Meforalt szedek inzulinrezisztenciára a nőgyógyász írta fel, de az étkezésről semmit nem mondott.

Segíts nekem abba hogy miket nem lehet abszolút enni? Szénhidrát, cukor?

Minden mást lehet?

Azért néha egy kis bűnözés ugye belefér, pl.ünnepekkor?


2013. nov. 22. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:

- paleo diétával/életmóddal gyógyítható (nem gyógyszerekkel)

- hagyományosan csak sima cukorbeteg diétát szoktak ajánlani rá, ez semmihez sem elég, még az inzulinrezisztencia sem gyógyul meg ettől

- sok bűnözés belefér az egészséges táplálkozásba, mivel nagyon sok cukor és lisztmentes édesség, sütemény van, amik nem tekinthetők bűnözésnek, hiszen kicsit sem rontanak az állapoton.


Tehát csak ésszel, és akkor pár hónap alatt (de fél, 1 éven belül) gyógyult pco-s leszel, aminek szerintem minden beteg örülne - bár én nem vagyok nő, nem tudom pontosan mit gondolhattok erről.

2013. nov. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
semmi édesség
2013. nov. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!