Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Diéta tippekre lenne szükségem...

Diéta tippekre lenne szükségem! Miket nem ehetek? Miket nem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Kb 2 hete elkezdtem edzeni fenékre és combra, vádlira. 17 éves lány vagyok, 162 cm 47kg. Teljesen normális az az alakom és csinos, csak a combjaim meg a feneken jó hájas meg plöttyedt... Használom a Leg Magic nevű gépet naponta többször, és 3 napota Rubint Rékázok kb fél órát, emellett sokat vagyok a szabadban, sétálok, lépcsőzök, stb. Azonban a étrendemre egyáltalán nem figyelek oda..


Segítsetek légyszi!! Miket nem szabad ennem semmiképp? Mit tanácsoltok, miket egyek? Az a baj, nagyon válogatós vagyok, nagyon sokmindent nem eszek meg, pl halat, májat, gombát, mazsolát, tejfölt...


2012. márc. 10. 14:25
 1/4 anonim válasza:

Most hogy jön a jóidő,menj el biciklizni az nagyon jót tesz a fenéknek és a combnak is... főleg dombokat mássz meg!

És ha van kedved elmehetnél lovagolni is .... az aztán télleg nagyon jó a fenéknek!!! :)

Enni meg egyél sok gabonapelyhet!!! igyál jó sok vizet!

2012. márc. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem edzéstippekre lenne szükségem, hanem diétára, de azért köszi:D
2012. márc. 11. 14:34
 3/4 anonim ***** válasza:

162 centivel és 47kg-al alultáplált vagy. Semmiképp ne diétázz!

A sport maradhat. Valószínűsítem, hogy az alkatod ilyen, "kinőiesedtél", ezt el kell fogadni.

Nagyon szép lehetsz, inkább hízz, fogyni semmiképp!

2012. márc. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát derékra nem lenne rossz ha híznék kicsit, de olyan aránytalan az alakom:S:S a felső testem elég vékony, de a lábaim meg a fenekem...uhhhh....
2012. márc. 26. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!