Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyan lehet, hogy a nőgyógyász...

Olyan lehet, hogy a nőgyógyász megkérdőjelezi, hogy tényleg szűz vagyok-e?

Figyelt kérdés

Mert én attól félek, hogy nekem már valamikor korábban átszakadt a szűzhártyám esetleg, és az meg ciki ha a vizsgálat közben veszi észre, hogy nincs is meg, igy azt hiszi átvertem. Meg ugye elég szép is vagyok, felmerülhet, hogy átverem; félek, hogy hülyén jönne ki a helyzet, hogy nincs meg a szűzhártyám esetleg, de én váltig állitom, hogy szűz vagyok.

Illetve a másik fóbiám, hogyha nem kérdezi meg, hogy szűz vagyok-e még akkor hogyan közöljem vele?

23L


2013. nov. 22. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Hidd el, leszarja...
2013. nov. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A nőgyógyásznak semmi köze ahhoz, hogy szűz vagy-e vagy sem. Annyiból érdekelt esetleg, hogy mennyire óvatosan vizsgáljon meg. Egyébként meg nemcsak a szextől szakadhat át a szűzhártya és ezt ők is tudják.


27/L

2013. nov. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tudnod kell valamit: van olyan nőgyógyászat, ami kifejezetten szűz lányoknak van. Oda menj el! Nem tudom, mi a neve, de minden nagy és komoly kórházban van ilyen. (Talán tinédzser ambulancia, vagy ilyesmi a neve. Ezt nem tudom.)

és ott kifejezetten úgy vizsgálnak meg, hogy végbélen keresztül, tehát a nőgyógyász nem fogja betenni az ujját a hüvelyedbe. (hanem análisan és gumikesztyűben és síkosítóval és óvatosan fog megvizsgálni!)

Tehát már eleve oda jelentkezz be és ne a normál nőgyógyászatra!

2013. nov. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

23 évesen, hogy menjek tinédzser ambulanciára?

Másrészt én azért azt akarom, hogy rákszűrést végezzen, azt meg fenékből nem lehet.

2013. nov. 23. 10:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan megmondhatod hogy még nem éltél nemi életet ez sokban befolyásolja a további beszélgetést vizsgálatot.

Amúgy pedig ő is látni fogja hogy mi a helyzet ha felfekszel az ágyra bár ha meg nem látszik ez a te saját dolgod emiatt nem fog megbélyegezni nem fog semmit szólni:).

Ha fenntartásaid vannak ajánlom a magánnőgyógyászt biztosan sokkal kedvesebbek lesznek veled én is magándokihoz járok és most várom a harmadik babám. Elsőt sztkban szültem másodikat magándokival gondoztattam így van tapasztalatom hogy igenis másképp állnak az emberhez ha a magánrendelésre megy.

Amúgy pedig neki tökmindegy hogy voltál e fiúval vagy sem ez csak a te kórtörténetedet befolyásolja mert a nemi érintkezés nélkül rengeteg betegséget ki tud zárni ha olyan bajod van

2013. nov. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Keress női orvost!
2013. nov. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!