Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szappannal vagy tusfürdővel...

Szappannal vagy tusfürdővel jobb az intim részt tisztítani? A szappan kicsit szárít ugyan, de a tusfürdő szerintem még úgy se való oda. Én Baba szappannal szoktam (a hüvelyt nem mosom persze, csak a hüvelyen kívül)

Figyelt kérdés

2013. nov. 24. 06:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell leoltani azt aki intim mosakodásra való szert használ. Nincs semmi baj velük, én pl a tusfürdőktől mindig viszkettem, és bepirosodtam odalent, a tiszta víztől pedig nem érzem magam tisztának. Mióta intim mosakodót használok semmi bajom. Nem azt mondom, hogy túlzásba kell esni, mert az sem jó, de hagy döntse már el mindenki magának mi a jó.
2013. nov. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Persze,hogy nem! Nem is tettem. Ráadásul én is azt használom,de ha elfogy akkor sincs gond. Pusztán azt írtam,hogy akinek nem okoz panaszt bármivel moshatja, ez lehet intim mosakodó,szappan,tusfürdő. Egy valamit nem szabad: antibakteriális szappant használni! A hüvelyflóra visszaállítására pedig csak betegség,gyógyszerszedés,fertőzés miatt felborult hüvelyflóra esetén van szükség. Normál esetben a hüvelyflóra olyan,amilyennek lennie kell.
2013. nov. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!