Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek a lentiek alapján...

Szerintetek a lentiek alapján még nem kell aggódnom nem fog egyhamar megjönni (nem biztos) vagy készüljek fel rá mert nemsokára megjön?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hete fehérfolyásom van

Kb. 2 éve nől a mellem

Kb. 1,5 éve van "nuni" szőröm

Kb.1 hete vettem észre hogy "bolyhosodik" a hónaljam

Néha-néha fáj alul a hasam (alhas)

Gyakran fáj a fejem

Ezen a héten egyik nap szédültem

Egy iciiipiciii dolgon is NAGYON ideges vagyok egy ideje (azthiszem ez a hangulatváltozás)

Fájnak gyakran az izmaim is

Nagyon elfáradok mire hazaérek a suliból

Gyarapodott mostanában a súlyom

Kb ennyi .. 12 éves leszek 9 nap múva


2013. nov. 27. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
:) Nem lehet tudni, hogy mikor fog megjönni. Lehet, hogy holnap, lehet, hogy négy év múlva. Mindig legyen nálad egy betét (rendes nőnél mindig van!!!). Más teendőd nincs.
2013. nov. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem de akkor ezek a jelek nem olyan nagy dolgok nem??
2013. nov. 27. 21:56
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
nem lehet tudni de mivel csak most kezdödött a fehér folyás igy valószinüleg azért nem mostanában várható.
2013. nov. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Értem :) Egyik barátnőmnek a fehérfolyás után 2 héttel jött meg :)
2013. nov. 27. 21:57
 5/12 anonim válasza:
100%
Nekem fél évig volt fehérfolyásom mire megjött, viszont alhasi fájdalmam csak azelőtt kezdett el megjelenni, mielőtt megjött. Szóval készülj fel, ne aggódj, nem lesz semmi különös - mindig legyen a táskádban betét, ha a fehérfolyás nagyon erős és zavar, akkor használhatsz tisztaságit, de igazából felesleges. Nem kell attól sem aggódnod, hogy erős lesz, mert az első általában gyenge.
2013. nov. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bármikor megjöhet a menstruációd, de 16 éves korodig nem kell aggódnod! Azért betét már mindig legyen nálad.
2013. nov. 28. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

17,18 éves korban kell megjönnie, addig nincs semmi baj.

De neked a jelek alapján azért nem kell addig várnod!

2013. nov. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenki kommentjét! Akinek már megjött elmondaná hogy a fehérfolyás kezdete után mennyi idő múlva jött meg?
2013. nov. 28. 15:03
 9/12 anonim válasza:
ez egyéntől függ. Nekem már fél évvel azelőtt megjött, de ismerek olyat, akinek nem is volt előtte.
2013. dec. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nekem pár napja jött meg :) 2,5 éve volt fehér folyásom.. Szóval ez elég változó. 13/L
2014. jan. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!