Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a barátomtól függ, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a barátomtól függ, h van e önbizalmam, vagy nincs?

Figyelt kérdés

szóval amikor szeret, udvarol, teljesen egyenlőek vagyunk, együtt nevetünk, együtt van minden. tehát megvan a női mivoltom, tisztelve vagyok.

amikor rájön a beszólós kemény srác forma én nem tudom kezelni, zavarba jövök, úgy érzem magam, mintha nekem kellene örülnöm, hogy ő kegyeskedik velem lenni, tehát oda a női mivoltom, kis senki leszek. eleinte keményen visszaszóltam, dehát ő az erősebb szemétkedésből.


most nem a járásról, meg szakításról szeretnék infókat, hanem hogy miért múlik el nekem az önbizalmam pillanatok tehát miért függ ez az épp aktuális barátomtól?

erre most jöttem rá, ezt eddig nem is tudtam, hisz eddig minden srác egyféleképpen viselkedett velem, tehát vagy szeretve, vagy szemetül, tehát valaki mellett erős, magabiztos nő voltam, valaki mellette meg bőgős, önsajnálós senki. de ez a srác totál kettős, így jöttem rá, hogy ahogy a srácok hozzám állnak az határozza meg az önbizalmam. tudatlanul!!! tehát amikor nincs, nem tudok kemény nő lenni! tehát most ezt hiába tudom, tenni ellene, úgy néz ki nem tudok, viszont szeretném érteni. miért függ ez pasiktól, hogy én milyen vagyok?


2013. nov. 17. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem rajta múlik, hanem rajtad! Te tehetsz arról, hogy azt hiszed, rajta múlik, tőle függ!
2013. nov. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hogy én tehetek arról?

én nem értem, ha pl szemétkedik, beszól, hova száll el az önbizalmam. hogy csinálom ezt?

2013. nov. 17. 23:19
 3/3 anonim ***** válasza:

függetleníteni kéne valahogy azt nálad, hogy azt lesed mit gondolnak rólad mások. Köztük a pasik....neked önmagadról tudnod kell, hogy egy értékes ember vagy, és nem szabad hagyni, hogy akárki ezt a képet lerombolja magadról.


Nekem ilyen szempontból könnyű dolgom van, mert hiába viselkedett velem valaki szemét módon, vagy kedvesen, mint a férjem, teljesen lényegtelen volt. Se így se úgy nem volt önbizalmam, és azt hiszem már nem is lesz.


Tény az is, hogy a szüleim is rátettek egy lapáttal...a nem vagyok emberi lény szöveggel, és a folytonos szidással, hogy mindent rosszul csinálok és ilyesmi...


Szóval én már nem fogok megváltozni. De nálad még lehet esély, mert te csak akkor leszel magad alatt, ha a férfiak bánnak így veled...


27/N

2013. nov. 18. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!