Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most mit tegyek? Nemi betegség...

Most mit tegyek? Nemi betegségem van. Ma mentem volna dokihoz sztk-ba, de nem engedtek bejelentkezni mert nincs időpontom. Jövőre jutok így orvoshoz?!

Figyelt kérdés
Ennél az orvosnál csak időponttal fogadnak.2Hete elkezdtünk viszketni a barátommal,majd el kezdtük magunkat kenegetni candibene-vel.Ő már jól van,de én nem,mivel bár már kívül rendbejöttem,fáj az együttlét.Nemi vágyam nulla,a melleim borzasztóan érzékenyek,olykor fájnak a nap minden percében.Görcsölget néha a hasam is menzesz szerűen.Kérdeztem,2ünnep között nincs rendelés.Ilyenkor mit lehet tenni? Ügyeletes kórház legközelebb 50km-re van,hó végére pedig még a pénzünk is elfogyott,hogy elutaztam volna. :( csak nem lesz nagy bajom... idegesít a dolog :( Esetleg valami vény nélkül kapható hüvelykúpot tudnátok?

2013. dec. 20. 16:58
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
:) köszönöm. Egyébként hőemelkedésem van,37.6.Nem vagyok megfázva,most már megíjedtem.Lehet ez a gondom végett van? :(
2013. dec. 20. 17:55
 12/21 anonim ***** válasza:

Ez erősen hajaz egy terhességre.

A nemi betegség nem a hormonokat kavarja meg, ahhoz semmi köze nincs.


Menj el holnap, ha tudsz dokihoz, vagy vegyél egy tesztet.

2013. dec. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
holnap mindenkép megyek orvoshoz. :(
2013. dec. 20. 18:09
 14/21 anonim ***** válasza:

Azért írj, hogy mi lett, mert érdekel.

És drukkolok Neked!

2013. dec. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
:) köszönöm,mindenkép megírom.
2013. dec. 20. 19:07
 16/21 A kérdező kommentje:
Felhívtam a kórházat,nincs ma semilyen szakrendelés.Hétfőt mondtak hogy menjek,az még munkanap. :/
2013. dec. 21. 08:28
 17/21 anonim ***** válasza:

Ez semmiképpen sem nemi betegség!

Nagy valószínűséggel gombás fertőzés.

2013. dec. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Igen,elég rosszul fogalmaztam meg.Én is gombás,bakteriális,vagy gyulladásos dologra gondolok.
2013. dec. 21. 08:47
 19/21 A kérdező kommentje:
Ma voltam dokinál.Tablettát írt nekem és a barátomnak is,nekem +ba hüvelykúpot.Nem mondtam terhességgel kapcsolatos gyanút,gondolom ha annak lenne a tünete,tapintásból megtudta volna.Bár nem értek a vizsgálatokhoz,ha nincs különösebb gondom,évente 1x megyek rákszűrésre.De,mikor tapogatott a vége felé,mondta várjak még,és elkezdte dörzsölni gondolom a méhszájam,és sokáig.Volt már ilyen panaszom,ilyen még nem fordult elő.De a lényeg,hogy van gyógyszerem :D
2013. dec. 23. 19:51
 20/21 anonim ***** válasza:

Akkor hamar meggyógyultok :)


Ha terhes lennél, észrevette volna.


Ez nem nemi betegség, ne hangoztasd, hogy nemi beteg vagy/voltál :), mert mindenki másra gondol :)

2013. dec. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!