Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most mit tegyek? Nemi betegség...

Most mit tegyek? Nemi betegségem van. Ma mentem volna dokihoz sztk-ba, de nem engedtek bejelentkezni mert nincs időpontom. Jövőre jutok így orvoshoz?!

Figyelt kérdés
Ennél az orvosnál csak időponttal fogadnak.2Hete elkezdtünk viszketni a barátommal,majd el kezdtük magunkat kenegetni candibene-vel.Ő már jól van,de én nem,mivel bár már kívül rendbejöttem,fáj az együttlét.Nemi vágyam nulla,a melleim borzasztóan érzékenyek,olykor fájnak a nap minden percében.Görcsölget néha a hasam is menzesz szerűen.Kérdeztem,2ünnep között nincs rendelés.Ilyenkor mit lehet tenni? Ügyeletes kórház legközelebb 50km-re van,hó végére pedig még a pénzünk is elfogyott,hogy elutaztam volna. :( csak nem lesz nagy bajom... idegesít a dolog :( Esetleg valami vény nélkül kapható hüvelykúpot tudnátok?

2013. dec. 20. 16:58
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
:) igen,oda figyelek,félreérthető
2013. dec. 23. 21:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!