Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S.! Mi ez?

S. O. S.! Mi ez?

Figyelt kérdés

Két hete sincs, h végetért a menstruációm. Az előbb viszont észrevettem, h megint vérzek!!!! Teljesen meglepett, megijesztett. Ugyanolyan vérzés, mint amikor menstruálok (betétet is tettem be). De most nem szabadna h ez történjen!! Nagy lehet a baj??


Párszor már volt problémám (itt a korábbi kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__50851.. ) , de ennyire nem volt durva, csak a hüvelyváladék volt picit furcsa.


18/L



2013. dec. 23. 00:18
 1/10 A kérdező kommentje:
/Nőgyógyász fogad az ünnepek alatt is?/
2013. dec. 23. 00:20
 2/10 anonim ***** válasza:

Még az Ünnep előtt el tudsz menni

(Vagy az ünnep után)

2013. dec. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy ha más nincs az ügyeletre menj
2013. dec. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

az ügyeleten foglalkoznak nőgyógyászati gondokkal?

/Bocsánat most nézem ,idegességemben elírtam az elejét, nem 2 hanem 1 hete sincs.

2013. dec. 23. 00:26
 5/10 anonim ***** válasza:

Legjobb, ha a nőgyógyászatra mész

Gondolom még vannak hétfőn

2013. dec. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szedsz pl. fogamzásgátlót?
2013. dec. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmit ,szűz vagyok még. nem volt mostanában életmódbeli változás sem ,stb
2013. dec. 23. 00:41
 8/10 A kérdező kommentje:
a derekam is begörcsölt, ugyanúgy mint amikor menstruációnal szokott
2013. dec. 23. 02:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Ma rendes munkanap van, úgyhogy menj be az sztk-ba
2013. dec. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, a nőgyógyász fogad éjjel-nappal, ha akut a probléma! Tessék szépen bemenni ma az SZTK-ba és szólni, hogy soron kívül nézzenek meg, mert gáz van. Holnaptól pedig a kórházi nőgyógyászati ügyeletet keresheted fel. Ha még sokáig halogatod, nem fognak rád szépen nézni...Írtam korábban is, hogy minden vérzés, ami a menstruáción kívül van, nem normális. Az okát csak az orvos mondhatja meg. Jobbulást és tényleg menj el vizsgálatra, nem lesz semmi baj!
2013. dec. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!