Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lenne egy női intim problémám,...

Lenne egy női intim problémám, ebben kéne segítség! (? )

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy a Nemi szervemen a nagy ajkak alatt észrevettem egy csomót, ami nagyon fáj. Szerintem lehet,hogy egy pattanás, de tényleg nagyon fáj, nem tudom mit csinálhatnék vele. 16 éves lány vagyok, veletek volt már ilyen, más nem lehet, ugye? Valami komolyabb dolog? Eléggé izgulok miatta...

2013. dec. 30. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egy egyszerű faggyúmirigy,de akár Bartholini tályog is. Ha közvetlenül a hüvely bemeneténél van,nem ártana orvoshoz menned,mert akkor esélyes a Bartholini tályog,amit te nem tudsz kezelni otthon.
2013. dec. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy néz ki? Mekkora a mérete?

Akár furunkulus is lehet, az elképzelhető hogy elmúlik, de ha nagyon nagy ki szokták vágni.

2013. dec. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen már, a bőrrel együtt akkora volt, mint egy borsószem, de 1-2 nap alatt el is tűnt :)
2013. dec. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csütörtökön érdemes lenne orvoshoz menned, ha nem lesz jobb.
2013. dec. 31. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat, már javult a dolog szerencsére. :) Mindenkinek megy a zöld kéz, Köszönöm a segítséget!! :)
2014. jan. 1. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!