Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmúlhat valaha?

Elmúlhat valaha?

Figyelt kérdés

Már évek óta folyásom van. Amikor rajöttem, hogy ez nem normális, elmentem a nőgyógyászhoz, akitől kaptam egy gyógyszert és kúpot is.

Hát azóta sem múlt el.

Valaha meg fog ez szűnni? Lesz ez majd még normális?



2014. jan. 1. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
magától biztos nem múlik el, menj vissza a nőgyógyászhoz, vagy menj egy másikhoz.
2014. jan. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A folyás normális, ha csak fehér, vagy átlátszó, és nincs semmi tüneted, nem lesz a mennyisége hirtelen és tartósan több. Ez a klimaxig tart, és a hüvelyed tisztítja.
2014. jan. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért nagyon nem mindegy, hogy milyen az a folyás!

Ha átlátszó vagy fehér, akkor az teljesen normális! Az lenne a rossz, ha egyáltalán nem lenne folyásod! És kinek kicsit több, kinek kevesebb a normál folyás.

Ha más a színe, ha túl nagy a mennyisége, bűzös a szaga, ha közben égő, viszkető érzésed van, fájdalmat érzel, az utalhat fertőzésre, viszont akkor olyan nőgyógyászhoz kell menni, aki vesz mintát a hüvelyedből és elküldi tenyésztésre. Mert ott kiderül, hogy milyen kórokozó(k) van(nak) a hüvelyedben és megfelelő, célzott kezelést tudsz kapni. De ha az orvos csak szimplán megvizsgált és adott kúpot, meg gyógyszert, akkor az nem kezelés. Mert csak hasra ütésre írta fel. Ami meg nem jó. Mert lehet azért nem jössz rendbe, amennyiben egyáltalán volt ott valami gond.

De az alap folyásoddal ne akarj semmit csinálni! Ugyanis a normál hüvelyfolyásban vannak a jótékony hüvelybaktériumok, amik védik a hüvelyt a fertőzésektől. Ha neked ez nem lenne, akkor lenne csak állandóan fertőzésed és attól aztán lenne folyásod is rendesen, egyéb, más kellemetlen tünetekkel együtt!

2014. jan. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!