Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmúlhat az első szerelem valaha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlhat az első szerelem valaha?

Figyelt kérdés

Régebben szerettem egy fiut részemről igazi szerelem volt és az első,ő nem szeretett,beletörődtem,úgy éreztem túl is vagyok rajta,mert úgy is volt mások is tetszedtek.Az utóbbi napokban amikor meghallom a hangját vagy meglátom elfog ugyanaz az érzés mitn régenEl fog ez valaha múlni,vagy nem,tapasztalatok is jöhetnek.Bocsi ha hosszu lettem.

14/L


2011. febr. 24. 22:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát nekem elmúlt. 19/F
2011. febr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
sosem lehet tudni.mivel nem teljesedett be ez a szerelem,nem történt semmi negatívum,mindig csak a szépet látod,sokszor eszedbe fog jutni.
2011. febr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 PT-Daniel ***** válasza:

Elmulik, de mindig egy szep emlek marad.

Meg ha sok ev utan mosolyogsz is magadon, amikor visszagondolsz, de el nem fogod felejteni.


26/F

2011. febr. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem egyszer azt mondta valaki, "az első szerelem sosem múlik el, de mindig véget ér". akkor még nem értettem. most már tudom, mennyire igaza volt.
2011. febr. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

hát 14 évesen régebben ?:D cool alsós szerelem :D

nekem elmúlt az " első szerelem" :D mint a pinty :D


19F

2011. febr. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
hát kb 2 évig szerttem 12 éves voltam ,tudom kicsit gáz,h ilyen fiatalon:)
2011. febr. 25. 11:34
 7/15 Valaki0702 ***** válasza:
én már megint abba vagyok akibe elöször de lehet hogy 30 év mulva ase tom hány éve és kibe volt
2011. febr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én 14 évesen szerettem bele először valakibe, és 4 évig szerettem, de ő erről nem tudott. De amikor már negyedikesként az utolsó napokat töltöttük a gimiben és egyszer véletlenül összenéztünk (ez a kép és mozdulat az agyamba égett), még akkor is olyan érzés volt mint akit hasbaütöttek.

Most 22 vagyok, 3 éve vagyok együtt a párommal, de Ő még mindig gyakran eszembe jut.


L

2011. márc. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

El!!!

32/N

2011. márc. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

02-24 23:05

Ez nagyon aranyos és még az aranyosnál is romantikusabb, de a legtöbb esetben roppant nagy hülyeség. 00:08 voltam.

2011. márc. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!