Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szuleim valasa es ujra hazasod...

Szuleim valasa es ujra hazasodasa miatt, pokoli gyerek es fiatalkorom volt (az uj elettarsak kisemmiztek, meggyalaztak), azt hiszem emiatt kerulok ma is barmilyen kapcsolatot, elmulhat ez az allapot valaha?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 13:00
 1/5 fehér gandalf válasza:
van ennél rosszabb is. pl nálam és mégsem sírok csak metált halgatok.
2012. jan. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bánomisén ***** válasza:
Elmúlhat, persze. Ha egyedül nem tudod megoldani, fordulj pszichológushoz. Százezer ilyen emberrel találkozott már, tud segíteni abban, hogy normális emberi kapcsolatokat tudj te is létesíteni.
2012. jan. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Persze, hogy elmúlhat, főleg, hogy tudod jól, hogy mi váltotta ki ezt benned. A legfontosabb, hogy pozitívan gondolkozz és újból visszanyerd a másokba vetett bizalmadat. Nem a múltra, a rosszra kell koncentrálni, hanem saját magad fejlődésére, jövőjére. Akkor múlik el, ha biztosan akarod annyira, hogy leküzd a magadban táplált félelmeket. Kell szeretned magad annyira, hogy nem engeded azt, hogy ezek az emberek legyenek negatív hatással az életedre. Nekem sikerült elérnem ezt az állapotot és mivel már nem foglalkozom a negatív múlttal, azokkal, akik sokat bántottak, sokkal jobban érzem magam és az emberi kapcsolataim is jobbak. Sok sikert neked, biztos el fog múlni ez az állapot, csak pozitívan! :)
2012. jan. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem is hasonló családi hátterem van. Én konkrétan taszítottam el mindenkit magamtól, nem akartam hogy akárki is egyáltalán megpróbáljon közelebb kerülni hozzám.

Később elkezdtem bizalmasabb lenni, és volt pár barátom, de egyiknél sem éreztem biztonságban magam, és nem is akartam. Aztán jött egy srác, akivel hamar egy hullámhosszra kerültünk, és nagyon jól megvagyunk :)

Ha lesz pozitív tapasztalatod, Te is egyre jobban fogsz nyitni :)

2012. jan. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen,valoszinu hogy egy jo,megbizhato, parkacsolat torolhet a mult szenvedeseibol.
2012. jan. 17. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!