Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet oka 4,6-os tsh annak,...

Annta kérdése:

Lehet oka 4,6-os tsh annak, hogy nem jön a baba? Volt közületek valaki, aki ilyen értékkel is természetes úton, gyógyszer nélkül megfogant?

Figyelt kérdés
Mikor elkezdtük a "baba-projektet" 4,6-os volt a tsh-m. Nem kaptam rá semmit. De 9 hónapja már, hogy csak nem jön a baba. Arra gondoltam, megnézetem az értékem megint. Addig is tapasztalataitokra lennék kíváncsi. Járt közületek vki hasonló cipőben? Meg tud foganni ilyesmi értékkel a baba gyógyszer nélkül is? Illetve ha megfogan, utána kötelező a gyógyszer szedése, vagy anélkül is szépen fejlődik a baba? Hogy vannak ezek a dolgok?
2014. jan. 16. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Keress fel endokrinológust haladéktalan, mert fiatal nőnél 1 körül kellene lenni a TSH-nak a teherbeeséshez. Meg kellene nézni a pajzsmirigy hormonokat is és pajzsmirigy UH sem ártana. Valószínűleg kialakult nálad egy autoimmun folyamat és pótolni kellene a pajzsmirigy hormont.

dr Balázs Csabát javaslom

2014. jan. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen én is pajzsmirigy beteg vagyok, nekem 1,6-oss Tsh-val fogant meg a baba, az elsőnél még nem kellett pótolnom, de most már kell. Legutóbb 2, 6 volt a tsh-m. Előző voltam
2014. jan. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigy-ultrahangon voltam akkor, semmit nem láttak.
2014. jan. 16. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!