Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert kell allandoan pisilnem?...

Eliza2020 kérdése:

Miert kell allandoan pisilnem? Nagyon elkeseredtem.

Figyelt kérdés
Regebben volt egy hosszantatrto petefeszek gyulladasom,es akkoris allando vizelesi ingerem volt,most nem epp annyira mint reg de most is surun kell pisilnem.Legutobb mikor voltam orvosnal azt mondtak hogy a petefeszek gyulladas elmult de az ido miatt erzem ha neha faj es majd elmult magatol az inger.De most semmim nem faj es megis allando ingerem van.Mitol lehet? Ezelott sotet volt a reggeli vizeletem mar szinte atlatszo.Segitsetek

2014. jan. 23. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne egy vér és vizeletvizsgálatot csináltatnod.
2014. jan. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet sima felfázás is, velem terhesség alatt fordult elő. Rengeteg vizet kellett innom az orvos tanácsára, 3-4 litert, így pár nap alatt elmúlt. De irtó kellemetlen volt, fájt és vérzett is, és el sem tudtam hagyni a lakást.
2014. jan. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg van egy hólyaghurutod,amihez ez az idő hozzásegít. Igyál sok folyadékot,ha lehet tőzegáfonya teát,kapszulát,de mivel gond volt a petefészkeddel nem ártana,ha látna orvos.
2014. jan. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szerintetek urologushol kellene mennem ha nem mulik el? Mert a hasam nem faj,meg semmim,csak kellemetlen :( nem is csip nem is faj de olyan kellemetlen hogy ingerem van.
2014. jan. 23. 12:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó lenne az urológus,de oda lehet,hogy csak később jutsz be,mert időpontot adnak. Próbáld meg,ha nem tud rögtön fogadni a háziorvosodhoz menjél.
2014. jan. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!