Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mennyi az esélye...

Szerintetek mennyi az esélye hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
Tegnap volt az utolsó napja hogy menstruáltam és ma meg együtt voltam a barátommal..... Gumival csak aztán nagyon nem sikerült elmennie így levettük és úgy folytattuk (tudom hülye vagyok és nincs sok eszem.... ://) nah mindegy nem bennem ment el hanem pont kivette még de esetleg egy két biztató vagy nem biztató szót mondanátok ?? mennyi esélyem lehet hogy terhes leszek ?? Vagy veletek fordult már elő hasonló ?

2014. jan. 28. 18:03
 1/5 anonim válasza:

Korod? Szerintem a korodtól függ.

89/N

2014. jan. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha azt irom hogy szinte 0% akkor legkozelebb is leszel olyan idiota h igy csinalod...sot verszemet kapsz es a menszi utan a 2.,3.,4.,5.,6 nap is eljatszod aztan egyszer bekapod a legyet es megleszel sertodve...ugyhogy azt irom h 50-50%
2014. jan. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az előváladékban is vannak spermiumok. Simán lehetsz terhes, de ezt gondolom te is tudod. Esélyt aligha lehet mondani, de a 6-7. nap környékén vagy, bőven nem 0.
2014. jan. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen én is tudom hogy hülye voltam és úgy gondolom hogy már ez a pár óra aggodalom nagy büntetés volt amíg a válaszok érkeztek meg amíg utána néztem hogy mennyi az esélye de hát jah nagyon reménykedem hogy nem tartozom én abba a szinte 0 százalék esélybe :)
2014. jan. 28. 20:00
 5/5 anonim válasza:
Legalább, kurtál egy jót , meg 100%, hogy gyereked is lesz! XD örülj neki! :D
2014. febr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!