Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt olyan akinek kétszeri...

Van itt olyan akinek kétszeri P3-ra műtétet javasoltak de más utat választott?

Figyelt kérdés
Augusztusban és most februárban is P3 lett az eredményem, Hpv, kóros hámelváltozás. Az orvos egyből műtétre küldött mert hogy 2. P3 volt. De másik orvos szerint kikezelhető gyógyszerrel, és csak akkor kell a műtét ha magas kockázatú a HPV. De nekem nem csináltak HPV tipizálást. Most döntsem el kire hallgassak! :( 16 nap van a műtétig, állítólag nem para de 25 vagyok és korainak tartom, ha esetleg lenne más módja is...
2014. febr. 25. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát szerintem meg kellene állapítani melyik fajtája van a HPV-nek,én addig nem műttetném magam meg.

Hasonló a szitu nálam is csak nekem áprilisban kell visszamennem a HPV tipizálásra.De nekem nem mondta a doki,hogy most műtsük meg csak ha megvan milyen fajta és akkor is ha a súlyos fajta.

Szóval szerintem ne menj el a műtétre,de ezt neked kell eldöntened.

2014. febr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én se értem miért nem csinált HPV tipizálást, persze az oltást ami "most akciós" azt felírta....
2014. febr. 25. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!