Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első tampon felhelyezési emlékek?

Első tampon felhelyezési emlékek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 23:30
1 2
 1/15 anonim válasza:
85%
épp nyaraltunk Balatonon és mejött hát persze megőrültem volna ,ha nem fürödhetek úgy ,hogy kénytelen voltam bár folyton azt hittem az elején ,hogy ki fog csúszni belőlem 13 éves voltam... :P
2009. dec. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudtam, milyen szögben és mennyire kell felhelyezni. Nem mertem mélyre tenni, így aztán a vége a szűzhártyámban maradt. Iszonyúan fájt végig, amíg a vízben voltam (szintén Balaton). Másodjára már sikerült.
2009. dec. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk én eléggé "késői" voltam ebben a témában és barátnőméknél ez sokszor szóba jött... hát én nagyon nem mertem még magamhoz nyulni sem nem ám iet véghez vinni... és hát anyám is mondtam, hogy jobb lenne(bár sosem hittem h ilyet fog mondani) és akkor apummal megvetettem(x és nem volt meg, mert ugy nem mertem elöszőr kipróbálni... és próbáltam ugy ahogy barátomnőm mesélte, hogy a legegyszerűbb meg mi egymás, de valahogy reflexből jött, hogy nekem nem így kell... és egyszerűen felment, bár paráztam, hogy valami biztos nincs rendben...
2009. dec. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Annyira beteg voltam tavaly nyáron,hogy csak hűtőfürdővel ment le a lázam.Persze meg is volt...Ezért rászorultam a tamponra.Nem volt szar érzés...Ha tudtam volna ,h ennyi,akkor nem betétet használok xD
2009. dec. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ma estem át rajta, mondjuk, 18 évesen ideje is volt :D Szűz létemre egyenlőre maradok a mininél, nagyobbat nem merek, így is megijedtem, mekkorára duzzadt a mini, miután megtelt..... egy óra alatt :S A másodikból is már csepegett egy óra múlva és simán kiszedhettem. Hétvégére maradok a betétnél és az üldögélésnél/fekvésnél, amíg túl vagyok a nehéz napokon, tamponnal majd hétfőn iskolában folytatom, remélem, több ideig fogja akkor már bírni... mert eszméletlenül jó volt még az az egy-egy óra is vele :D
2009. dec. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

13 éves voltam, semmi kellemetlen. :D

Simán felcsúszott. Azóta csak azt használok. :D

2009. dec. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Egyszer Balatonon megjött és próbáltam. Persze nem ment.

Aztán többször is próbáltam. Sok idő eltelt, mire kiderült, hogy rossz irányba nyomom (előre), pedig hátrafele kellett volna. Amikor megtudtam, az volt az első, hogy kipróbáltam. Be is csúszott. Azóta csak azt használok!

2009. dec. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Iskola előtt, reggel hatkor történt. Pár héttel azelőtt vettem el a fürdőszobából, hogy majd kipróbálom.(untam hogy mindig átázok) Mivel nagyon féltem, hogy átázok 3-4 betétet betettem mellé... Először nagyon rossz volt és fájt is, ma már megszoktam. Akkor menni se tudtam.
2010. máj. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
85%

Hú nekem nagyon emlékezetes :DD

Osztályirándulásra mentünk (3naposra) Pécsre

Azon a reggelen, amikor indultunk, megjött :/ .. Anyukám vett tampont, mondzta, hogy majd ott a szálláson próbáljam ki ..

Mert mentünk strandra is meg minden..

Oké megérkeztünk. Egyik barátnőm az ajtó mögül aszisztált, mert ő már kipróbálta : D Hát eléggé fájdalmas volt, még a fiúk is feljöttek a szobánkba, hogy mi ez a nyögés. elmeséltük nekik :P .. (szinte mindent megbeszélünk velük).. aztán egésznap alig birtam leülni, vagy ha le is ültem, nagyonfájt , aztán másnap kicsit bejebbre raktam, és nemis éreztem semmit :P Aztán egy másik lánynak is megjött, és neki már én aszisztáltam, hogy hogy tegye be x'D a fiúk meg végig szorítottak nekünk, hogy ne fájjon : DDD .. szóval emlékezetes (: .


egyébként 14/L

2010. jún. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Hát tulajdonképpen én ma próbálkoztam vele másodszorra, de ismét nem sikerült..az lehet szerintem a baj, hogy nem vagyok 'ellazulva' és ideges is vagyok..egyébként az előző válaszoló történetén jót mosolyogtam. :]
2010. jún. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!