Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tűntethetném el a...

Hogyan tűntethetném el a narancsbőrt?

Figyelt kérdés
Kezdjük ott, hogy 22 éves lány vagyok, egyáltalán nem kövér, bár tavaly híztam a mindenkori súlyomhoz képest 3-4 kilót, akkor vettem először észre, hogy narancsbőröm van, bár ez nem zárja ki hogy előtte is volt :D majd elkezdtem sportolni és fogyókúrázni, leadtam 3 kg-t (mellékes info: négy hónap után abba kellett hagynom és ez visszajött). a fogyás után ugyan úgy megmaradt a narancsbőr, most tervezem hogy megint rendszeresen járok majd sportolni, de mit kéne csinálnom hogy eltűnjön a narancsbőröm? nem nagyon szeretnék több tízezres "csoda" szerekre költeni, esetleg ha van valami olcsóbb megoldás
2013. jan. 7. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy kefét, és amikor zuhanyzol finoman sikált az érintett részt.
2013. jan. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sima babaolajjal is tudod magad masszírozni, hogy felpezsdüljön a vérgeringésed. Még jobb, ha be tudsz szerezni olyan krémet, amiben vannak "anyagcsere-gyorsító" összetevők. Pl én babaolajat és tripleffectet használtam, ez a kombó nálam nagyon hatásos volt.
2013. jan. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Torna + egy jó krém. Ezeket ajánlom: [link]
2013. jan. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Torna, futás, napi 2,5-3 liter víz, kevesebb szénhidrát-fogyasztás. Nálam ez volt az alapja, mert fogynom is kellett 10 kilót. Ha nem tudsz "csoda"krémeket venni, akkor ajánlom a babaolajos masszázst minden zuhanyzás után, az nagyon jóóóó! ha esetleg tudsz venni pár ezerért krémet, akkor használhatsz tripleffectet is, az még jobban gyorsítja a területen az anyagcserét.
2013. jan. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2013. jan. 8. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!