Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nemi szervet (nem a hüvelyt,...

A nemi szervet (nem a hüvelyt, mert azt nem szabad, hanem az azon kívül eső részeket) tusfürdővel vagy szappannal mossátok?

Figyelt kérdés

2014. márc. 9. 11:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
A Baba szappannak messze a legrosszabb az összetétele!
2014. márc. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy mégis a tusfürdő a legjobb?
2014. márc. 11. 00:01
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen használd azt.
2014. márc. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
95%
Igaza van annak a válaszolónak, aki azt írta, hogy egyikkel sem szabad a nagyajkakon belül mosni. Engem a nőgyógyászom kérdezett ki erről nagyon alaposan, amikor hozzá kerültem egy ismeretlen eredetű fertőzéssel, és nagyon nyomatékosan meg is tiltotta ezt. Tiszta víz elsősorban, és néha esetleg direkt a célra készült savas kémhatású intim mosakodó. Természetesen van akinek nem árt meg egy ilyen szokás, hogy tusfürdővel meg szappannal mossa, mert amúgy is erős az immunrendszere "ott", de hajlamosít, gyengíti a védekező rendszert.
2014. ápr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha nincs otthon éppen intim mosakodó (olyan a jó, amiben tejsav van, nem citromsav, az sem mindegy ám! Laktacid, vagy Floragyn), akkor csak tiszta vízzel. Tusfürdővel, szappannal nem mosnám.
2014. máj. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igazság szerint hogy az intim mosakodót nem szeretem, sima vízzel vízzel viszont nem érzem magam tisztának. A hüvelyt nem mosom soha, akkor csak nem lehet baj.
2014. máj. 12. 21:59
 17/18 A kérdező kommentje:
-hogy
2014. máj. 12. 22:00
 18/18 anonim ***** válasza:
intim mosakodó
2016. aug. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!