Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hogy reagalnatok ha suliba...

Ti hogy reagalnatok ha suliba eszrevenne egy fiu rajtatok hogy ataztal es szol? Ciki szerintetek? :S vagy hálával tartozok?

Figyelt kérdés

2014. márc. 19. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha diszkréten szól neked, persze, nem a legkellemesebb, de akkor valószínű, azért szólt, mert nem akarta, hogy mások előtt kellemetlen helyzetbe kerülj emiatt. Vagy szimplán csak segíteni akart. Ez esetben akármennyire is kellemetlen érzés, ő tényleg csak jót akart, ne szégyelld magad emiatt előtte!
2014. márc. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Ez a részéről teljesen normális, emberi megnyilvánulás. Semmi hála nem kell, csak szintén a normális emberi reakció.
2014. márc. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj többet a wc be cserélni betétet és akkor nem ázol át. Bocs ha már a vér átázot a ruhádon azt mindenki látja és rosz látszatot kelt. Hány éves vagy ? Figyelj oda ne áz el.
2014. márc. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok, és szépen, mondom, SZÉPEN megmondanám neki, hogy figyu csajszi, átáztál, segítsek (és ezt komolyan gondolom, nem ironikusan)?
2020. szept. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A hármasnak üzenem, hogy az elején nem ciki az átázás. Az első félévben én többször is átáztam. Volt, hogy osztálykirandulason, volt, hogy óra alatt és a szüleimet hívtak, hogy hozzanak be váltásruhát, volt, hogy otthon, amíg aludtam, volt, hogy otthon, amíg ültem a székemben, volt, hogy a kocsiban.


Egyszerűen annyi volt, hogy nem tapasztaltam ki, hogy milyen betét kell, hányszor cseréljem, mennyivel rakjam feljebb vagy lejjebb.


Utána kaptam egy hosszú, vastag betétet, ga épp olyan nem volt, két betétet raktam be és ötödik osztály végéig, ha menzeszeltem, felmentettek tesiből, plusz idővel megtanultam azt is, hogy hányszor cseréljem.


Hatodikban mem volt gond belőle.


Rajtam kívül egy lány ázott még át, ő nagyon sírt akkor.

2021. márc. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!