Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mehgyulladasom lehet, ezert...

Mehgyulladasom lehet, ezert ki is maradhat menstruacio?

Figyelt kérdés
Arra tippelek,hogy meghyulladasom van, mert nyomasra borzalmasan faj az alhasam, es neha be is gorcsol de akkor nagyon. Most meg se jott, az utolso menstruaciom februar 20-an volt. A cicim se feszult ahogy szokott. Mostanaban csaladi gondok vannak es elegge stresszes vagyok, az is lehet kivalto ok? Valamint fogyokurazom, egy honap alatt fogytam 5 kg-t. Volt mar petefeszek gyulladasom, de szerintem el se mult rendesen. Legalon jo lenne ra? Azt hallottam eleg nagy gyulladascsokkento hatasa van.
2014. márc. 23. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvos nélkül ne kezdd el szedni! Messze nem biztos,hogy gyulladásod van. Igen,lehet a stressz miatt is,de okozhatja például ciszta is. Amíg nem tudod mi a baj,ne kezeld magad!
2014. márc. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A ciszta ennyire fajhat?
2014. márc. 23. 09:29
 3/8 Passiflora ***** válasza:

Szerintem Te is tudod, hogy ilyen tünetekkel sürgősen orvoshoz kellene fordulnod, hogy az esetleges súlyos szövődményeket elkerüld, ahelyett, hogy saját magad próbálod diagnosztizálni és kezelni magadat.


A Legalon egy máriatövis kivonatot tartalmazó szer, amit a betegtájékoztatója alapján toxikus májkárosodás, idült gyulladásos májmegbetegedések és májzsugor (májcirrózis) kiegészítő kezelésére alkalmaznak, nem pedig nőgyógyászati gyulladások kezelésére.


[link]


Jobbulást kívánok Neked, és remélem, hogy mielőbb elmész orvoshoz!

2014. márc. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
En is tudom mire valo, de az segitett valakinek. Igen amint tudok megyek orvoshoz:) majd irok
2014. márc. 23. 09:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérlek,ne kezdd el szedni! Elnyomja a tüneteidet és esetleg nem figyelsz fel egy nagyobb bajra!
2014. márc. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem fogom, eloszor orvoshoz megyek:) Amugy se szednem addig amig nem lat orvos.
2014. márc. 23. 10:20
 7/8 anonim ***** válasza:
:) Jobbulást!
2014. márc. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat:)
2014. márc. 23. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!