Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért rendszertelen ennyire?

Miért rendszertelen ennyire?

Figyelt kérdés
8éve menstruálok, nagyon rendszertelenül jött meg mindig ,ami addig nem is zavart ,amig szűz voltam ,de mostmár elég zavaró ,hogy van rá példa ,hogy 52 napra jön meg ..voltam orvosnál ,kérdezte ,hogy rendszeres -e ,mondtam ,hogy nem erre ő azt mondta ,hogy szedjek gyógyszert ,én viszont nem szeretnék fogamzásgátlót szedni . mit kellene tennem? esetleg van valami bajom?
2014. márc. 23. 20:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet pl. PCOS, ennek betegségnek a kezelése egészséges táplálkozásból, sok testmozgásból és egy metformin nevű gyógyszer szedéséből áll általában, ennyitől sokszor rendbejön a ciklus. Bővebb info: [link] Vannak orvosok, akik PCOS-re is fogamzásgátlót írnak fel, én úgy tudom, az rossz megoldás.

Keress egy gondos nőgyógyászt, aki alaposan kivizsgál, vagy endokrinológust.

2014. márc. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!