Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen volt az első mensid?

Milyen volt az első mensid?

Figyelt kérdés
Sztorikat írjatok! Kiváncsi vagyok rá:)köszönömm.!
2009. dec. 16. 20:38
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
53%

Hát... hatodikban valamikor tavasszal, egy pénteken megnéztünk az osztállyal egy részletes felvilágosító filmet: az iskolai védőnő másfél órán át prédikált a biológiai fejlődésről, menstruációról, magömlésről, bla-bla.

Aztán másnap szombaton reggel furcsa érzésem volt az ülepemnél, és lám, valami barnás, vöröses izé... Szóltam anyámnak, hogy kérek betétet. Ő meg három hétig fuldokolt a röhögéstől, milyen tökéletesen időzítettem, és néha még most is felemlegeti [háziorvosnak, nőgyógyásznak, stb.] Szerencsére ez az első alkalom teljesen görcsmentes volt, nem így most! :(

2009. dec. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 dóriyyi válasza:
Én suliba éreztem, hogy valami "folyik". Szeremcsére nem volt sok és nem ütött át. Otthon mikor megláttam azt kívántam miért pont most és miért pont velem??? Aztán szedtem egy kis bátorságot és elmondtam anyunak. Ő segített nekem meg minden. Előtte éjszakánként már annyira görcsöltem, hogy sírtam. Nagyon fájt!! ÁÁÁÁÁÁ...annyira még azóta se fájt!
2009. dec. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Nekem hatodikban ÉVNYITÓN!!!Nagyon rossz volt,tudtam h mi történik de nem szabadultam ki csak 1,5 óra múlva.Féltem felállni a székről neh véres legyen.Még jó h a legjobb barátnőm mögöttem ült és sejtette mivan,mikor csak fészkelődtem az utolsó percekben.Odasúgta nekem hogy csússzak előrébb ha bajvan majd eltereli a figyelmet.Hál' isten nem áztam át,ünnepség után a barátnőm adott nekem egy tampont ami szerencsére elsőre fölment,és nem volt semmi gáz.Otthon elmondtam anyámnak és ennyi.2 éve volt.15/L
2009. dec. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
én barátnőmnél voltam amikor megjött éppen a fürdőszobában voltunk és én fürödtem ő meg a szemöldökét szedte ki és én nagyba zuhanyzok mikor egyszer csak valami vér csurog ki a lábam közül és elkezdtem öklendezni barátnőm meg kérdezi hogy mi bajom hogy öklendezek elhúzta a zuhanyzófüggönyt amikor látja hogy vérzek és hogy közbe hányok jó utána elállt és szakadtunk a röhögéstől hát ezt soha nem fogom elfelejteni.
2009. dec. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

nekem a világon a legrosszabbkor jött!!! :(


éppen úszásra mentem. már át voltam öltözve dresszbe. bemelegítettünk az úszótanárral, és mikor guggolásokat végeztünk... egyszer csak csupa vér volt alattam a föld!!! a tanár kiengedett a WC-re, de az volt még ennél is rosszabb, amikor kiderült, hogy az anyukám nem várt meg ott, hanem elment dolgozni! véres voltam és haza sem tudtam menni, mert fájt a hasam. hívtam telefonon a tesómat, és ő haza vitt taxi-val. otthon vettem egy betétet, és minden rendben volt! :) ...amúgy 11 éves voltam, most pedig 12.

2013. szept. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 ~XOXO~ válasza:
Hat éppen szìnházba mentem. (Jatszottam a darabban) eleg erdekes szitu volt
2014. júl. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!