Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátommal kipróbáltuk gumi...

A barátommal kipróbáltuk gumi nélkül, de csak 4-5 másodpercig utána egyből kivette! Nem ment el bennem, csak kipróbáltuk, hogy gumi nélkül milyen ebből nem lehet baj ugye?

Figyelt kérdés
hát barátommal kiprobáltuk hogy milyen érzés gumi nélkül, de csak betette és 4-5 másodperc után ki is vette egyből!! ebből nem lehet baj remélem.. tegnap kellett volna megjönnie de minden hónapban késik múlt hónapban 1 hetet késett.. ugye nem lehet semmi baj?:/

2014. ápr. 14. 22:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Az előváladéktól is lehetsz terhes, akár 4-5 mp, akármennyi. Tessék FELELŐSSÉGET vállalni azért, hogy baromságot csináltál, és legközelebb nem csinálni. Gondolkodj előre, és ne arra építs, hogy hátha szerencséd lesz!!!!!

Ne engedd behatolni, még a nemi szervével a nemi szervedhez érni sem védekezés nélkül!

2014. ápr. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
81%

10: tessék szépen megnézni a megszakított közösülés Pearl-indexét. 40 körüli!!! Ez azt jelenti, hogy 100 nőből, aki megszakítással védekezik, 40 teherbe esik egy év alatt. Ez k{rvára nem azt mutatja, hogy mennyire csillagászati kicsi esély van a terhességre az előváladéktól.

Vannak mázlisták, akik nem esnek teherbe így, de aztán később esetleg kiderülhet, hogy ez nem is mázli, hanem alapból is kisebb a nőnek a fogamzásra való esélye... Remélem nálatok nem így lesz, csak csillagászati mázlitok volt eddig...

2014. ápr. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
81%

Tessék itt van a pearl-indexek táblázata, tájékozódjatok:

[link]

2014. ápr. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
53%

Itt egy ilyen kerdes :Én egy 16 éves lány vagyok. Június 6-án lefeküdtem a barátommal. Az utolsó menzeszem május 21-én kezdődött. Ez volt az első alkalom. Az lenne a kérdésem, hogy terhes vagyok-e? Ugyanis volt némi előváladéka a barátomnak és így egy nagyon kevés időre (kb. 10 másodperc) behatolt a hüvelyembe, de utána gumi óvszerrel folytattuk. Tehát: az előváladéktól lehetek-e terhes? A leírtak alapján mennyi esélyem van arra, hogy teherbe estem?

Dilaila


[link]


Kedves Dilaila

Már sokszor előkerült az előváladék kérdése. Leszögezem ismét – ha valóban csak előváladékról volt szó, akkor a teherbeesés esélye a nullával egyenlő. Sokszor előkerült már az is, hogy ifjú hölgyeknél a számolgatás kisebb jelentőségű, mert ebben a korban még gyakori a rendkívüli peteérés. De természetesen az előváladék ilyen esetben sem „veszélyes”.

2014. ápr. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
81%

Aha, most komolyan gondolod, hogy a vital.hu-t mint megbízható forrást beidézed? :S

Használd a fejedet légy szíves. Amit csináltak, az egyenlő a megszakított közösüléssel. A megszakított közösülés pearl-indexét feljebb olvashatod.


De hogy kielégítselek, én is tudok netes linkeket keresni, amelyiken írják, hogy előváladéktól lehetséges terhesség... Tessék kettő, na, most melyikünk győzött...


[link]

[link]

2014. ápr. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul aki az általad idézett vital.hu-s linken válaszolt, az SZEXOLÓGUS, PSZICHIÁTER. Nem egészen nőgyógyász...
2014. ápr. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

A pszichiáter is orvos.

Kérdező, nincs okod aggódni, de legközelebb ne csináljátok gumi nélkül. Egyébként is csak akkor lehet sperma az előnedvben, ha előtte pár napon belül történt magömlés. És 4-5 mp-et ne hasonlítsunk már össze egy 15-40 perces aktussal, ahol tényleges magömlés történik a pénisz kivételét követően.

Tényleg van esély arra, hogy terhes legyél, de erre az esély 1% alatt van. Pláne, ha nem az ovulációd körül voltatok egyűtt. Persze most majd jön mindenki azzal, hogy bármikpr lehet rendkívüli ovuláció.

2014. ápr. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg a 40% nem az előváladéktól esik teherbe, ebben az is benne van, amikor véletlenül a nőben élvez el a férfi és nem vesz be esemény utánit. Vagy egy aktust egy újabb menet követ, ahol már valóban tartalmaz az előváladék spermát.

Vagy óvszerhasználóknál is abból jön ki a pearl értéke, hogy az elején nem húznak óvszert, és történt az elmúlt 1-2 napban magömlés, tehát tartalmaz az előnedv spermát. De itt sem 5 mp-ig csinálják. Vagy bent marad a gumi, vagy kiszakad, csak nem ellenőrzik le/nem foflalkoznak vele/nem veszik észre. Nem a jól használt, sérülésmentes gumin úszkálnak át a spermák...

Én nwm a felelőtlen szexuális életet támogatom, de ne hozzuk már rá szerencsétlen kérdezőre feleslegesen a frászt. Most úgyis egy életre megtanulta, hogy ne csinálják gumi nélkül.

2014. ápr. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Igen, a 40%-ban természetesen benne vannak az adott fogamzásgátlási módszer használatával kapcsolatos hibák is, (az óvszer kiszakadása benne van, az anélkül csinálják azonban nincs, ezt rosszul tudod). Az előváladékban pedig valóban VAN sperma, az előző napok magömléseitől függetlenül. Azt nem mondta egyikünk sem, hogy óriási esély van arra, hogy terhes lesz a kérdező, ellenkezőleg, az esély valóban igen kicsi, csak éppen az ilyen hatalmas megijedésekből szokott lenni a "múltkor se volt baj". Sajnos közvetlen baráti körben is történt kamaszkori abortusz emiatt, pedig a lány totál az értelmiségi, jól felvilágosított kategóriába tartozott. Azt gondolom, h a kérdező jobb ha tisztába kerül a felelősségével.
2014. ápr. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
utolsó 2 válaszolónak köszönöm! szerintetek vegyünk 120 órás tablettát? szombaton történt a dolog! és csütörtök délelöttig ha jól számoltam addig lehet bevenni kiszámoltam a 120 órát. de minnél elöbb kéne nem? szerintetek?
2014. ápr. 15. 08:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!