Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátommal kipróbáltuk gumi...

A barátommal kipróbáltuk gumi nélkül, de csak 4-5 másodpercig utána egyből kivette! Nem ment el bennem, csak kipróbáltuk, hogy gumi nélkül milyen ebből nem lehet baj ugye?

Figyelt kérdés
hát barátommal kiprobáltuk hogy milyen érzés gumi nélkül, de csak betette és 4-5 másodperc után ki is vette egyből!! ebből nem lehet baj remélem.. tegnap kellett volna megjönnie de minden hónapban késik múlt hónapban 1 hetet késett.. ugye nem lehet semmi baj?:/

2014. ápr. 14. 22:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Mármint az óvszer kiszakadása az óvszer indexében van benne természetesen.
2014. ápr. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én magam érveltem amellett, hogy lehetsz terhes, mégis most azt mondom, szerintem ne vegyél. Egyrészt az esély sem túl nagy, másrészt ha most veszel be esemény utánit, az már nem túl hatékony: csökkenti, de nem nullázza le az esélyt. Ahhoz képest viszont a hormonrendszeredbe nagy beavatkozást csinál. Ez most csak az én véleményem, és azt is leírom, h ha véletlenül összejön az a kis esély és terhes maradsz, akkor nem nekem kell abortuszra mennem persze, hanem neked. Szóval ne feltétlenül hallgass rán, várd meg a többieket is, de én sztem várnék.
2014. ápr. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Ne vegyél be, menstruáció előtt történt, így szinte nulla az esélye.

De ha az megnyugtat, menj el nòdokihoz, mondd el neki, hogy mi hogy volt, ő is meg fog nyugtatni és nem fogja felírni a tabit. Az ő véleményére adj, ne a miénkre.

2014. ápr. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
És tényleg nem akarok vitatkozni, de az előváladékban csak előző magömlésből maradt spermák lehetnek, amit "kimos" az előnedv.
2014. ápr. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!