Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Heló minek gyűjtögetik vagy...

Heló minek gyűjtögetik vagy egyáltalán ez mire jó? Többi lent.

Figyelt kérdés
Na szóval nem rég jött nekem meg és kipróbáltam az always platinum betétet nagyon bevált,de előtte rákerestem a neten is h milyen meg youtubon néztem róla teszteket is... és megakadt a szemem egy ilyen nevű videón.. period storage.. ez volt a címe és rákattintottam és volt a lánynak benne egy fiókja meg doboza és abba tampaxok voltak betétek de vagy 50-60db vagy akár több is meg több fajta valakinek van ilyenje és ha igen megtudja mondani h mire jó ez a sok betét meg ilyenek? :SS amúgy lehet hülye kérdés de azért megkérdem... ha valaki kíváncsi rá a youtubra írja be azt hogy: period storage.. köszi előre a válaszokat..

2014. ápr. 20. 23:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Semmire se jó. Ahogy nézem, ez valami elég buta angolszász divat lehet, hogy ilyen iszonyú nagy raktárakat csinálnak maguknak a lányok. A normális lányok többségénél ez egyetlen kinyitott betétescsomag a vécében... :D, de hát lehet, hogy van akinek biztonságot ad, ha összerak belőle egy ekkora dobozt.
2014. ápr. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hm.. hát igen azért elég hülyeség erre én is gondoltam mert az még oké is ha 2db csomag betét van ott mondjuk azért h ha megjön a következőbe akkor legyen..de hát több fiókba több százat hát annyit soha nem használnak el XD
2014. ápr. 20. 23:52
 3/14 A kérdező kommentje:
de egyáltalán amíg élsz ellehet ennyit használni mert ha igen talán van egy kicsi értelme :DD nem kell akkor betétet venni ha bevásárolsz de amugy ellehet annyit használni?
2014. ápr. 21. 01:01
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát már hogyne. Egy nagyon gyenge menstruációnál is elhasznál az ember azért minimum 10 darab betétet, hiszen alap, hogy reggel-este új betét. A tampont meg ugye 6 óránként kell kb cserélni, tehát abból minimum 20-at elhasználsz egy vérzés alatt. De ha erős a vérzés, akkor sok is kellhet, akár betétet használsz, akár tampont.
2014. ápr. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A betét/tampon mindig jó ha van otthon... Több száz valóban irreálisan sok, de legalább nem kell a vásárlással foglalkoznia:)
2014. ápr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hm.. akkor az nem lenne hülyeség ha én is csinálnák egyet? persze azért nem esnék túlzásba h az egész fiókom tele legyen vele max 1 fiók ha tényleg ilyen sokat elhasználunk :/ köszi a válaszokat de még mindig jöhetnek válaszok..
2014. ápr. 21. 19:02
 7/14 anonim ***** válasza:
Csinálj nyugodtan, de őszintén szólva szerintem nem éri meg az időt. Fogsz két csomag (egy éjszakai meg egy nappali csomag) betétet és berakod őket a kisszekrényedbe, és kész. A boltban mindig van újabb csomag betét :) De ha úgy gondolod, csinálj ilyen kis raktárat nyugodtan. Csak sztem fölösleges őrület :)
2014. ápr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ami viszont megérheti, hogy a táskádban tényleg legyen egy neszeszerben egy kisebb összeállítás. 1-2 nappali és 1-2 éjszakai betét, meg 1-2 tampon, ha szándékozol használni olyat meg esetleg 1-2 tisztasági. Meg egy pár fertőtlenítő kendő, amivel megtörölheted előtte a kezed meg esetleg intim törlőkendő. Ha váratlanul jönne meg, ezekkel kihúzhatod egy hosszú nap végéig is. Na, egy ilyet tényleg megéri magadnak csinálni.
2014. ápr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Aha értem.. hát akkor lehet csinálok én is, meg az S.O.S felszerelésem meg van ez a neseser meg minden suliba is h ne legyen feltűnő, ha cserélni megyek a budiba vettem egy kis betéttartót hisz abból szerintem nem vágják le mivan benne esetleg a lányok,de az nem gond csak azért a fiúk előtt ciki ha túrkálok betétet..
2014. ápr. 21. 19:23
 10/14 A kérdező kommentje:
Egyébként nyugodtan jöhetnek még válaszok h mégis honnan a francból jött nekik ez az ötlet? :DD
2014. ápr. 21. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!