Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Heló minek gyűjtögetik vagy...

Heló minek gyűjtögetik vagy egyáltalán ez mire jó? Többi lent.

Figyelt kérdés
Na szóval nem rég jött nekem meg és kipróbáltam az always platinum betétet nagyon bevált,de előtte rákerestem a neten is h milyen meg youtubon néztem róla teszteket is... és megakadt a szemem egy ilyen nevű videón.. period storage.. ez volt a címe és rákattintottam és volt a lánynak benne egy fiókja meg doboza és abba tampaxok voltak betétek de vagy 50-60db vagy akár több is meg több fajta valakinek van ilyenje és ha igen megtudja mondani h mire jó ez a sok betét meg ilyenek? :SS amúgy lehet hülye kérdés de azért megkérdem... ha valaki kíváncsi rá a youtubra írja be azt hogy: period storage.. köszi előre a válaszokat..

2014. ápr. 20. 23:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
37%

csak most láttam a kérdésed,bocsi

amúgy énis csinálta ilyet,meg gyűjtöm is :) én csak hobbybol gyűjtöm őket :D nem használom el :D

2015. febr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Én is csinálok ilyet, először is azért mert még csak 12 vagyok, és anyummal megbeszéltem hogy mivel még nem akarok egyedül boltba tampaxot/betétet venni, így sokáig eltart a tampon, és még jól is néz ki:D
2016. aug. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Előző válaszoló*tampon+betét
2016. aug. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Oh értem, és miért félsz tampont/betétet vásárolni? :O
2016. aug. 14. 01:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!