Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Fogamzásgátló tabletta...

Lányok! Fogamzásgátló tabletta abbahagyása után hogy fogytatok le, ha szedése alatt híztatok tőle?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig szedtétek, mennyit híztatok? Egy évig szedtem tablettát, most próbálom visszanyerni az alakomat (plusz 5 kg) Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat.

2014. ápr. 27. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én 4 évig szedtem fogamzásgátlót. Hízni nem híztam tőle, de nagyon nehéz volt, mert folyton éhes voltam. Persze nem akartam hízni, ezért nem ettem, csak rendesen ahogy normális, naponta 3x, nem nasiztam, és nem ettem minden korranásra. Aztán amikor abbahagytam, fogytam automatikusan, mert nem voltam sosem éhes, nem is kívántam enni. Neked most, hogy abbahagytad nem múlt el a folytonos éhség? Mit szedsz?

2014. máj. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos sajnos nem :( Bár lehet csak a vizsgaidőszak miatt eszem most is sokat, bízom benne, hogy most nyáron már fogyok (egyedül a tablettaszedés alatt nem fogytam nyáron télhez képest). Yasminellet szedtem.
2014. máj. 22. 21:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Előző vagyok. Én is a Yasminelle-t szedtem, de nekem ahogy abbahagytam, elmúlt a folytonos éhség. Valószínű Neked a vizsgaidőszak a hibás. Hátha mire vége lesz, nem lesz gond a súlyoddal. Én örültem, hogy a Yasminelltől "csak" éhes voltam, mert azt tudtam uralni, még ha nehéz is volt. Előtte Mercilont szedtem, de a tájékoztatóban leírt 3 hónap türelmi idő elteltével sem szűnt meg a borzasztó émelygéses hányingerem, (ami a 7 napos szünetben ideiglenesen szünetelt, majd ahogy jött a következő levél Mercilon, újra kezdődött), így le kellett cserélni. Akkor kaptam a Yasminellet, amivel eleinte voltak kisebb panaszaim (közti vérzés, menstruációs görcs, mellfájdalom) de ezek megszűntek a 3 hónap türelmi idő alatt, így ennél maradtam. Aztán abbahagytam, és szültem 3 gyereket. :-)

2014. máj. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!