Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség! Mikor kell nőgyógyás...

Segítség! Mikor kell nőgyógyászhoz menni? 1. menszesz után lehet? 12/L

Figyelt kérdés

2014. ápr. 29. 19:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mit ad isten, én pont 12 éves koromban voltam először nőgyógyásznál. Ha kellően elmagyarázzák, hogy mi történik (ebben ugye a kedves anyukának óriási!!! a szerepe), akkor nem ciki, nem kínos, nem megalázó. A helyére kell tudni tenni. Orvos, ez a dolga, és kész. És engem nem nő, hanem egy hatvanas, csúnya, goromba arcú öregember vizsgált, aki azóta is életem legjobb nőgyógyásza, pedig már túl vagyok elég sokon.
2014. máj. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Jó a te történeted tudjuk mert vagy ezerszer leírtad hogy téged nem zavar és totál természetesnek veszed az évenkénti nőgyógyászati vizsgálatot és kicsi kellemetlenséget sem érzel.


De a többiek meg leírták hogy a nők 70-90%-éka nem veszi a vizsgálatot egy totál természetes dolognak és hiába jó az orvosuk akár ettől függetlenül azért feszélyezve érzik magukat és van aki fél is,hiába nem fáj a vizsgálat,de az hogy alul semmibe kell széttárt lábbal lenned,hiába orvos igen is a legtöbbünket feszélyezi.Ahogy már más is leírta hogy a nemiszervünk a legintimebb részünk és kellemetlen érzés megmutatni azt,sok nő még a melltartót sem veszi le szívesen.


Neked meg kellene értened nem vagyunk egyformák,a legtöbbünknek igen is ez egy kellemetlen vizsgálat,a vetköőzés is kellemetlen.


Sokan vannak akik csak férfi orvoshoz akarnak menni és sokan meg csak nőihez,nem vagyunk egyformák ezt el kell fogadni.

2014. máj. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Amúgy hiába tudod hogy orvos,igen is kínos tud lenni,nem egy hétköznapi,mindennapi dolog ez,hiába is magyarázzák el,sokszor hiába is tudod mi vár rád.De fontos kortól függetlenül hogy valóban el legyen magyarázva mire szolgál a vizsgálat és hogyan is fog lezajlódni,és át kell beszélni a gyerekkel az egészet,van aki szégynelősebb és nem szeretné ha vizsgálatkor ott lenne a szülő,mert akárki akármit mond ez egy igen intim vizsgálat,én nem prefeláltam volna még 9-10 évesen sem ha a szülőm végig nézte volna egy ilyen vizsgálatot,valaki meg szó szerint igényli hogy ott legyen a szülő.Tehát mindent át kell alaposan beszélni.
2014. máj. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek :)
2014. máj. 2. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!