Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hólyaghurut, véres vizelet,...

Hólyaghurut, véres vizelet, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap és tegnapelőtt elég kevés folyadékot ittam, és zokni nélkül is mászkáltam a lakásban a hűvös padlón, szerintem ez okozta a felfázást. Ma reggel úgy keltem, hogy fájt, csípett a pisilés, de nem volt sötét színű... Viszont most mikor másodjára mentem el, már véreset pisiltem és még jobban csíp. Sajnos az orvos csak délelőtt volt, leghamarabb holnap délután rendel megint a háziorvos.

2014. máj. 28. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk akkor menj le ügyeletre, mert erre antibiotikum kell, és hidd el, nem fogod sokáig bírni vécé nélkül. Amikor nekem ez volt, még az ügyeleten is járkáltam vécére, ültem rajta pár percig, ameddig minden kijött, és elmúlt a fájdalom, majd amikor felálltam, mehettem is vissza. Ez ilyen.
2014. máj. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Elmentem az ügyeletre, mert hiába ittam meg délutánra majdnem 4 liter folyadékot, akkor is kicsit véreset pisiltem... Kaptam erős antibiotikumot :( Sumamed 500mg (3db-os)...
2014. máj. 29. 00:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, mert a hólyaghurut nem egyezik azzal, hogy kicsit felfáztál, megiszol pár liter vizet, aztán jól van... Ez ha nem kezelik rendesen, akkor felterjed a vesédre, és azokat a vesegörcsöket te már biztos, hogy nem szeretnéd. :)
2014. máj. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum mellé használj hüvely helyreállítót is, mert könnyen gombás fertőzésed lehet! Recept nélküli.
2014. máj. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Javulgatok :) Szerencsére már csak 1 tablettát kell bevennem és kész az antibiotikum kúra, még jó, mert eléggé felpuffadtam a gyógyszertől :/ de írja is a papírján, hogy Nagyon gyakori mellékhatás: haspuffadás...
2014. máj. 30. 04:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!