Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lenne egy számomra kényes...

Lenne egy számomra kényes kérdés. Segítesz? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval 16 vagyok és még soha nem volt meg (fehér folyás vagymiafranc igen, de mensi nem). Melleim sincsenek. Elképzelhető hogy mostmár így maradok? És: az első vérzés mekkora mennyiségű szokott lenni?
2009. dec. 30. 23:19
 1/6 anonim válasza:
0%
fiú vagy lány vagy?
2009. dec. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megnézném azt a fiút, akinek folyása van...:)))))
2009. dec. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Ideje, hogy elmenj a nőgyógyászhoz. Ha van a közeletekben gyermeknőgyógyászat, akkor oda, ha nincs, akkor nyugodtan a felnőtt nőgyógyászatra is mehetsz. Meg és ki fognak vizsgálni, hogy mi okozza a lemaradást.

Általában azt mondják, hogy amennyiben 16 éves korig nem jelentkezik az első menzesz, akkor orvoshoz kell menni. Nyugodtan megkérheted anyukádat, hogy kísérjen el, ha félsz egyedül menni.

2009. dec. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

az, h 16 évesen még nem menstruálsz, mindössze annyit jelent, h későn érsz, ne aggódj!

én 19 voltam, amikor először megjött.

mindenesetre menj dokihoz, ha még a jelét sem látod annak, h a melleid kifejlődnének belátható időn belül!

2009. dec. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak mondom: LÁNY (micsoda felfedezés):)


Amúgy nyugi,nem maradsz igy,van egy ismerősőm aki 18 évesen mestruált elöször és melle sem volt!

2010. jan. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Azta és én még azt hittem, hogy nekem 14 évesen későn jött meg. =O

Abból amit az előttem szólók írtak szerintem nincs miért aggódnod. Mindenkinek más erősségű az első nekem 3 napig sem tartott, de van olyan ismerősöm akinek 7 napig. 16/L

2010. jan. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!