Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már elég sok oldalt néztem...

Már elég sok oldalt néztem hozzátáplálás ügyben, de az még kérdés számomra, hogy mekkora adagokat kell megenni pl almából, amikor kiváltunk egy evést?

Figyelt kérdés
Egy almát? Két almát? És a többi dologgal mi a helyzet?
2011. aug. 30. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:

szia


ez engem is érdekel, mert teljesen tanácstalan vagyok, és mindig attól félek, hogy fájni fog a pocija.

Én ha üveges bébiételt kap ( ez ritka) akkor fél üveggel adok, ha már szereti és kóstolta, őszi barackból 1 egészet és almából is annyit. 6 hónapos a lányom.

2011. aug. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia. kisbabád jelezni fogja, hogyha már elég neki. pl.összeszorítja a száját, eltolja a kezed vagy a kiskanalat...stb. minden gyereknek más mennyiség jó, ahogy a felnőtteknél is. az én lányom pl 1évesen ebédre háromnegyed üveg kaját eszik, van akinek meg másfelet.

nálunk fél banán is elég 10óraira,meg 1babapiskóta,van akinél meg megeszik a baba 2gyümit is és még éhes.

szóval figyeld a jeleket és menni fog :)

2011. aug. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja igen és sosem eszik ugyanannyit, van amikor nincs is kedve enni csak 1-2 kanállal a többi meg cici (második voltam)
2011. aug. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat!

Még nem tartunk ott (3 hónapos), csak gyűjtöm az infokat.

De biztos segít majd a védőnő is, ha eljön az idő.

2011. aug. 30. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!